Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Můžete dosáhnout všeho, co budete chtít. Pozor však na to, abyste ve svém uvažování nesklouzli k neuskutečnitelným věcem, kroťte svou velkou fantazii a obrazotvornost.

Láska


V lásce by vám hvězdy měly přát. Vypadá to, že se často budete ocitat ve správnou dobu na správném místě. Když se ve své mysli budete orientovat na spokojenost, větší vyrovnanost, štěstí, pak za vámi budou určitě přicházet. V lásce se budete cítit silní v kramflecích, vaše milostné city se projeví jako hodně silné. Kvůli lásce se budete ochotni v mnohém obětovat, uskromnit, ale také převracet svůj život vzhůru nohama. Když zjistíte, že ne všechno vám prospívá, ke změnám nebude mít daleko. Přistupovat byste k nim ovšem měli až po zralé úvaze.

Zaměstnání


Zdá se, že profesní sféra bude tím, kam napřete v příštím období maximálně své síly. Počítejte ovšem s tím, že budete muset překonat různé potíže. Není vyloučeno, že se ocitnete na, obrazně řečeno, startovní čáře, svůj pracovní život postavíte na nových základech. Někdy vám může život připadat hodně nespravedlivý, ale vy si své místo na slunci dokážete vydřít, vybojovat a také udržet. Vibrace planet rozhodně nevypadají špatně a někdy vás může zaskočit, jak půjdou události rychle jedna za druhou. Bude náročné přizpůsobit se jejich tempu. Ale nepatříte k těm, kteří by něco s lehkým srdcem vzdávali.

Zdraví


Problémy se nikomu nevyhýbají. Důležité je postavit se k nim čelem a neutápět se ve svých bolístkách. Ze zdravotního hlediska nejsou vyhlídky na rok 2021 vůbec špatné. Psychickou indispozici by mohl nastartovat váš postoj k některým událostem. Často máte pocit, že vás okolí nechápe, což může vést až k rozpolcenosti. Pozor na oběhové obtíže a poruchy srdečního rytmu. Zdraví byste rozhodně neměli podceňovat a preventivní prohlídky nepokládat za ztracený čas.

Peníze


Že byste mohli zcela bez zábran utrácet, nelze očekávat. V tomto směru vás v příštích měsících čekají velké změny. Důležité bude zůstat při zemi a do ničeho se bezhlavě nepouštět. Není vyloučeno, že v průběhu roku dostanete atraktivní nabídku na nové místo. Rýsuje se před vámi možnost, že si polepšíte. Nepromarněte šance, které vám život nabídne, neztrácejte zbytečně energii na věci, které vám za to nestojí. Soustřeďte se jen na to nejdůležitější. Do čeho se pustíte, vám půjde přímo samo, říkají hvězdy. Jen musíte ve skvělý výsledek věřit.