Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Úkoly, které se na vás v příštích dnech a měsících pohrnou, budete většinou plnit lehce a elegantně díky silné vrozené inteligenci. I když se občas objeví problémy, víte dobře, že živit v sobě falešné iluze a ideály by ničemu neprospělo.

Láska


V milostném životě se objeví věci, o nichž nebude snadné otevřeně hovořit. Podle planet vás čeká na poli lásky rok velké práce. Může se dostavit pocit, že vaše rodinné jistoty, partnerský přístup se trochu otřásají v základech. Někdy vám může neschopnost přesně vyjádřit, co od svého protějšku očekáváte, dost překážet. Pokud se dostanete ve vztahu do problémů, bude lepší ustoupit. V případě trvalého nátlaku se z vás stává nebezpečný protivník a váš smysl pro romantismus se vytrácí. U čerstvě zamilovaných Vah vypadá láska velice slibně, můžete být nadlouho zamilovaní až po uši.

Zaměstnání


Z pracovního hlediska vás zřejmě čeká pořádně namáhavé období. Máte však vynikající předpoklady na profesní uplatnění a kariérní růst. V průběhu roku není vyloučena změna působiště. Nabídky však bude třeba velice pečlivě zvažovat, vnímejte své šance jako celek zároveň i každý detail. Uvědomte si, že nemusíte být za každou cenu nejlepší. Pracovat je třeba ruku v ruce s úsilím o dobré zdraví. Podle postavení planet lze soudit, že zvláště v první polovině roku budete hodně blízko k uskutečnění nějakého snu, plánu, na který si už delší dobu, jak se říká, brousíte zuby. Chce to jen vystihnout správný čas, aby vám to přineslo potřebný efekt.

Zdraví


Zdá se, že se umíte postavit k potížím čelem. V souvislosti se zdravím bude zapotřebí si připomínat, že nejste ze železa, vaše fyzické i psychické možnosti nejsou neomezené. Pokud vás začne něco trápit, nevyplatí se to přehlížet. V rámci zdraví byste se měli naučit myslet pozitivně, neřešit problémy, o nichž dobře víte, že nemáte šanci s nimi pohnout. Vaše vitalita a energie budou střídavě kolísat a opět nabírat na potřebné intenzitě. Pozorně naslouchejte svému tělu, neměli byste si na svá bedra nakládat víc, než unesete. Celkově byste se neměli velmi zatěžovat a i povinnosti bude dobré někdy brát na lehkou váhu.

Peníze


I když to v prvním čtvrtletí roku 2021 nevypadá na to, že byste si po finanční stránce nějak skokově polepšili, přesto byste měli ve svých ambicích stát hodně při zemi. Co se riskantních finančních operací týče, rozhodně bude na místě se poněkud krotit. Riziko by se vám nemuselo vyplatit. Pro klid v duši byste si měli vždy, když půjde o velké peníze, udělat podrobnou bilanci pro a proti. Nepřikrašlujte si skutečnost, přiznejte si i méně lichotivé výsledky. V souvislosti s financemi si častokrát uvědomíte, že existují zcela jiné hodnoty, než jsou peníze a výše zůstatku na bankovním kontě.