Červen je pro mnoho lidí měsícem snění. Ti starší jsou myšlenkami na dovolených, mladší se už zase vidí, jak si užívají prázdniny. Přesto je ale právě pro mladší lidi tento měsíc bolestný, protože opouštějí školy, své přátele a vydávají se dál novým směrem, na novou školu, která je bude čekat v září. A právě teď začínají ty největší obavy a strach. Vybrali si správně? Neměli přece jen zvolit jiné studium, jiný učební obor? Mají schopnosti k tomu, aby se jednou ve svém oboru uplatnili? Pokud i vy tápete a nevíte, jestli jste vaše sny nasměrovali správně, mohou vám pomoci následující řádky. Pro každé znamení zvěrokruhu totiž existují určité vlohy, kterými by se měli jejich zrozenci ve výběru povolání řídit. Pojďte se tedy podívat, jak jste na tom právě vy.

Beran
Svou výraznou činorodost projevíte nejlépe v podnikatelské sféře. Máte i fyzickou zdatnost, dobré útočné i obranné vlastnosti, které můžete skvěle využít v armádě nebo u policie. Na těchto místech budete patrně zastávat ty nejdůležitější posty. Také se ale můžete dobře uplatnit jako piloti, sportovní cvičitelé, jako hasiči, v hutním a železářském odvětví.

Býk
Máte výrazný vztah k přírodě, proto se můžete dobře uplatnit v zemědělství, chovatelství, ovocnářství, zahradní architektuře nebo jako ochránci přírody. Dobře by se vám vedlo i ve stavebnictví, sochařství, výtvarném umění. Výrazně by se vám vedlo i ve světě financí – v pojišťovnictví, bankovnictví, v realitních kancelářích.

Blíženci
Máte mimořádné vyjadřovací a jazykové schopnosti, které nejlépe zúročíte v intelektuálních činnostech. Můžete pracovat jako spisovatelé, redaktoři, publicisté, vydavatelé, tlumočníci, literární kritici, textaři nebo třeba knihkupci. Pracovat můžete i jako obchodní zástupci, prodejci.

Rak
Mnoho lidí vašeho znamení pracuje doma nebo na kratší úvazek a stará se o domácnost. Zvláště ženy mají výrazný vztah k dětem a nemocným lidem. To vás předurčuje k takovým povoláním, jako jsou práce v pečovatelské službě, vychovatel, učitel, cvičitel, pomocník v domácnosti. Uplatnění můžete najít i v pohostinství a gastronomii.

Lev
Nejlépe se uplatníte ve vedoucích pozicích, kde je třeba nést značnou odpovědnost. Může jít o svět politiky, veřejného života nebo umění. To znamená, že můžete zastávat funkci ředitele nebo vedoucího různých organizací a podniků, vůdce politické strany, velvyslance, člena správních rad apod. Také se k vám ale hodí práce ve zlatnictví či klenotnictví.

Panna
Jste mimořádně pracovití, proto své povolání hledejte v intelektuálních profesích, které vyžadují analytické, logické uvažování a možnost myslet a jednat systematicky. Vyhovují vám proto některé úřednické a účetnické profese. Můžete ale pracovat i jako optik, hodinář, zámečník, lékař, veterinář či léčitel.

Váhy
Přitahují vás povolání, kde můžete využít své mimořádné estetické cítění a také umělecké sklony. Uplatnění můžete najít ve světě umění, módy, kosmetiky, kadeřnictví, vizážistiky, dekorace, designu. V politice byste se mohli uplatnit jako diplomaté a oslnit můžete i svou literární tvorbou. Vést by se vám mělo i v práci poradce, advokáta nebo právního experta.

Štír
Dobré uplatnění najdete jako patolog, soudní lékař, pojišťovatel, chirurg, anatom. Své uplatnění můžete hledat i ve vojenských službách a speciálních výcvikových jednotkách. Můžete se také věnovat detektivní činnosti, špionáži, vědeckému bádání, kriminologii, vulkanologii, speleologii, fyzice. Také ale astrologii, numerologii či chiromantii, psychologii.

Střelec
Důležitou oblastí, kde nejlépe uplatníte své schopnosti, jsou činnosti, které se týkají ciziny a zahraničních styků. Vhodná jsou pro vás povolání jako letec, tlumočník, velvyslanec, turistický průvodce, zahraniční reportér nebo pracovník v oblastech import-export. Můžete být ale i dobrým profesorem filozofie, duchovním.

Kozorožec
Své vůdčí schopnosti nejlépe uplatníte ve vysokých funkcích, které předpokládají namáhavou, houževnatou a vytrvalou práci. Lákat vás může i svět politiky a vědecký výzkum. Můžete se uplatnit jako archeolog, biolog, badatel, geolog. Dařit se vám bude i ve stavebnictví, architektuře a hornictví.

Vodnář
Pokrok a vývoj lidstva, to je pro vás to pravé ořechové. Můžete se prosadit jako inženýři, vynálezci, piloti, kosmonauti, technici, informatici, rentgenologové, ve vědecké fantastice. Také se uplatníte tam, kde práce souvisí s telekomunikacemi, médii a diváckou pozorností. Dalšími oblastmi jsou letecký průmysl a železniční doprava.

Ryby
Nejlépe se pro vás hodí činnost založená na službě druhým: zdravotník, lékař, veterinář. Další pole působnosti skýtají nemocnice, vězeňské služby, psychiatrické ústavy, dětské domovy, diagnostické ústavy, protidrogová zařízení. Své schopnosti uplatníte i v práci manikéra nebo pedikéra, ale i v účetnictví a výpočetní technice.
(mz)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141240
DnesDnes248
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden248
Tento měsícTento měsíc6629

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice