Beran – ochranný anděl Gabriel

Ještě není vše dořešeno, ale konec útrap se nezadržitelně blíží. Zdar na sebe nenechá dlouho čekat. Vaše sny se splní v nejbližší době, jen je třeba postavit se problému čelem. Jednání by nemělo být zbrklé, ale spíše obezřetné. Není třeba nikam spěchat, dostanete se přesně tam, kam již delší dobu jen nahlížíte.

Býk – ochranný anděl Rafael

Vaše doba není zrovna nejpříznivější. Nic však netrvá věčně a vše se v dobré obrátí. Jen trpělivost a víra by měly být  těchto dnech na prvních místech. Vaše počínání se může zdát
beznadějné, ale není tomu tak. Je potřeba načerpat nové síly a dokázat ostatním, že momentálně jich nemáte nazbyt. Trpělivostí naleznete vnitřní sílu.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Štěstí je na dosah. Nesmíte ale připustit, aby vás zastihlo nepřipravené. Mohlo by vám zamotat hlavu tak, že byste ho zadusili hned v počátku. Nic nepřichází samo od sebe. každý
úspěch je třeba oslavit s těmi, kteří vám k němu dopomohli. Nezapomínejte na to. Také se snažte využít nahromaděné energie ve svůj prospěch.

Rak – ochranný anděl Michael

Kritika, která je ve vašich očích a mysli, není zrovna vždy na místě. Všichni chybujeme. To je důležité mít stále na paměti. Dnes je to někdo jiný, kdo klopýtl, ale zítra to můžete být
právě vy. Snažte se na všem špatném najít vždy něco dobrého. Někdy je to velmi těžké, ale budete-li chtít, určitě se vám to povede. Chce to jen více odvahy.

Lev – ochranný anděl Uriel

Boj vyhrajete jedině tehdy, vedete-li jej za dobrou věc. Hledejte spojence ve svém okolí. Najdete jich bezpočet, budete-li to bedlivě sledovat. Spojte svou snahu prosadit dobrou
věc s hledáním práva. Dívejte se velmi dobře, objeví se totiž někdo, kdo vám vypomůže v pravý čas. Pozor na to, abyste jej nepřehlédli, je s vámi i váš anděl.

Panna – ochranný anděl Azrael

Nesnažte se prosazovat nic, nač vám momentálně nestačí síly. Vaše doba určitě přijde, jen není pravý čas dělat rozhodnutí, která by měla zásadně ovlivnit vaši budoucnost.
Vyčkávejte a nebudete litovat. Úspěch přijde, jen je třeba posečkat, on si vás najde sám v době, která se pomalu blíží. Rozhodně byste měli být připraveni.

Váhy – ochranný anděl Ariel

To, co nyní potřebujete, je velmi dobře zhodnotit a pochopit svou momentální situaci. Není třeba nade vším lámat hůl. Pokud se právě něco nepovedlo, věřte, že i to patří
k životu. Vaše mlýny melou sice momentálně pomalu, ale zato jistě. Není třeba nikam spěchat, vše chce svůj čas. Věnujte se především sami sobě.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Zbytečná nervozita vám vůbec nesvědčí. Nic vám rozhodně neuteče. Navíc hrozí nebezpečí, že vám pravá chvíle proteče mezi prsty jen kvůli tomu, že moc pospícháte. Pokud si včas
uvědomíte každý chybný krok, který jste již učinili, snadněji se toho pak vyvarujete. Chybami se člověk učí, není třeba jich však činit zbytečně moc.

Střelec – ochranný anděl Ull

Dobře se dívejte kolem sebe. Je zde někdo, kdo vám v pravý čas pomůže dosáhnout vytoužených cílů. Nezapomeňte se při tom ívat sami na sebe. Nejen v ostatních, ale i ve vás je toho
spousta k zamyšlení. Sebekontrolou dosáhnete více, než si umíte představit. Pomohou vám procházky v přírodě, které vám dodají potřebnou sílu a také dokonale pročistí hlavu.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Pokud vás něco hodně trápilo, věřte, že doba špatných chvil vás pomalu, ale jistě opouští. Možná se vám zdá, že všichni a všechno stojí proti vám, ale není tomu tak. Chvíle radosti a
zadostiučinění se blíží mílovými kroky. Nesmíte ale polevovat jak ze svých zásad, tak ze svého nasazení. Pak jen vyčkávejte, máte rozhodně na co.

Vodnář – ochranný anděl Benten

Opatrnosti není nikdy nazbyt. Každý krok a výdaj pečlivě promyslete. Měsíc červen, kterým právě procházíte, není vhodný pro velká gesta. Stáhněte se do ústraní a sledujte dění kolem sebe.
Snažte se nevyčnívat, okamžitě si vás každý všimne, což není vždy ku prospěchu. Dostanete k tomu všemu vhodnou příležitost, jen musíte nějako dobu posečkat.

Ryby – ochranný anděl Sill

Nepouštějte se do akcí, které jsou nad vaše síly. Dobře odhadněte, na co stačíte a na co ne. Zbytečně by mohla nastat situace, ze které budete dlouho hledat východisko. Nepohrdejte
ostatními a pochvalte každou maličkost, i když se vám bude zdát málo podstatná. Stále se ptejte sami sebe, co je dobré a co ne. Dostanete odpověď od svých božích poslů.
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141249
DnesDnes344
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden344
Tento měsícTento měsíc6725

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice