Beran
Raid, Tyr, Eoh:
Runy posilují vaši rozhodnost. Pokud jste snad tápali, budete opět schopní nalézt cestu i směr. Dodávají vám též optimismus a naději na dobrý konec (i toho, co jste snad chtěli vzdát), za předpokladu, že jednáte v souladu s vyššími principy, máte to mít. Negace z okolí vás nezlomí.

Býk
Berkana, Isa, Tyr: Měli byste pocítit příliv sil i nápadů a bude pouze na vás, jak je dokážete využít. Do nových věcí se ale nevrhejte po hlavě, určité informace si ověřujte. Runy jasně říkají, že nesmíte jednat pod vlivem iluzí. Jedině tak vaše záměry dopadnou dobře, zvýšíte svou šanci na úspěch.

Blíženci
Isa, Gyfu, Eh: Důvěřujte především sobě, nespoléhejte na rady a pomoc okolí. Hlídejte si ve všem rovnováhu. Runy předpovídají i jakési pozitivní změny. Zároveň poukazují na nutnost vykonat cestu, a to neodkladně, nesmíte váhat. Ale nemusí to být jen cesta fyzická, může jít o duchovní rozhodnutí.

Rak
Os, Othila, Berkana:
Nyní bude hodně záležet na způsobu vaší komunikace. Právě ta vám může pomoci čehosi dosáhnout, můžete získat i finanční profit (ukazuje se i šance na výhru, dědictví). Vše je však nutné řešit aktuálně, nic nelze odsouvat. Situace se bude rychle vyvíjet, nepromarněte šance!

Lev
Wenne, Uruz, Hagalaz: Runy vám slibují radostné okamžiky. Zároveň však nabádají, abyste se nesnažili dosáhnou svého štěstí na úkor druhých. Stejně tak nedovolte nikomu jinému, aby vás využíval. A počítejte s tím, že váš úspěch může být komusi trnem v oku, můžete narazit na intriky, nepřátelství.

Panna
Tyr, Siegel, Man: Jak se zdá, cosi se může dát celkem nadějně do pohybu. Případných překážek se nelekejte, máte na to, abyste je překonali. Jisté je, že jakési záležitosti by měly dospět do konečné fáze řešení, a to k vašemu prospěchu. V rámci vztahů můžete dosáhnout souladu a harmonie.

Váhy
Raid, Eolh, Ear:
Posilujte aktivně vědomí svého cíle, neustupujte z cesty, na kterou jste se vydali. Runy naznačují, že máte poměrně slušnou šanci uspět v rámci nějakých úředních, soudních či jiných jednáních, ale nesmíte nic podcenit. Určitá hrozba ztrát a potíží tu je, musíte ukázat své odhodlání.

Štír
Daeg, Lagu, Nyd: Runy vám optimisticky kynou, říkají, že vaše úsilí, snahy budou naplněny, již ke konci měsíce můžete začít sklízet plody své práce. Nic ovšem nedostanete zadarmo, musíte aktivovat svou iniciativu, vůli a trpělivost. Zároveň jste nabádáni k pomoci bližnímu a duchovní očistě.

Střelec
Berkana, Os, Othila: Měli byste účelně využívat své možnosti i energii, která vám chybět nebude. Osud máte ve svých rukou, bude se vám dařit podle toho, jak se k čemu postavíte a jak se zachováte. Věřte, že díky dobré komunikaci můžete dosáhnout úspěchu, bude se vám dařit i v hmotné sféře.

Kozoroh
Gyfu, Eh, Wyrd: Neztrácejte optimismus. A uděláte dobře, když se v následujících dnech zaměříte trochu více na své nitro, zapracujete na rozvoji a posílení svého ducha. Relaxujte, dobíjejte se energeticky. Bude se vám to hodit, protože se cosi kolem vás začne měnit, ukazují se nové začátky.

Vodnář
Jera, Pertho, Eoh: Runy říkají, že byste neměli trpět nedostatkem. Zároveň doporučují, abyste se v červnu zaměřili především na své zázemí, rodinu a nejbližší příbuzné. Sice nelze vyloučit střety se závistí a záští, intrikami, ale budete-li upřímní a otevření k sobě i okolí, nic z toho vám neublíží.

Ryby
Fehu, Kaunaz, Thorn:
Jak se říká - bez práce nejsou koláče. Jakýchsi dílčích úspěchů se dobrat můžete, ale budete se o ně muset řádně přičinit. Musíte se dívat vpřed a jednat, nesmíte zbytečně váhat, jen tak se dočkáte zdaru a dobrých zpráv. Nezapomínejte ovšem relaxovat a pečovat o své zdraví!
(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141247
DnesDnes321
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden321
Tento měsícTento měsíc6702

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice