Beran
V květnových dnech pro vás nebude jednoduché soustředit se na školní povinnosti. Ale snažte se, abyste si u pedagogů zachovali svůj kredit. Přece jen, konec školního roku se neúprosně blíží! V rámci vztahů se tak nějak připravte na vše. Aspekty jsou proměnlivé a ve hře bude více faktorů. Nemá smysl se bránit změnám, na které koneckonců stejně nemáte vliv.

Býk
Jak se zdá, květen ve vás probudí rozmary a sklon k určité lehkomyslnosti. Vězte ale, že když to se svým chováním přeženete, budete řešit potíže ve škole (s pedagogickým sborem a dost možná též s některými spolužáky) i na domácí půdě (s rodiči či sourozenci). Co se lásky týče, vypadá to, že vám do života může vstoupit něco nového, zajímavého a velice intenzivního.

Blíženci
Energie by vám scházet neměla, je vaším hnacím motorem. Snažte se ji využívat účelně. A konstelace napovídají, že v rámci realizace některých svých představ o školních či mimoškolních aktivitách uděláte lépe, když si seženete spojence, parťáka, budete zkrátka pracovat v týmu. Samotní se tak dobře nesoustředíte, výsledky práce nesplní vaše očekávání.

Rak
Ačkoli jaro působí na většinu jedinců blahodárně, vy můžete procházet obdobím zvýšené lítostivosti. Určité situace či okolnosti mohou u vás vyvolat pocity přetlaku, nenálady, pesimismu a depresí. Snažte se dát svému snažení nějaký smysl a řád, jinak budete stagnovat, nepohnete se z místa. Pamatujte, i kritiku lze využít pozitivně, může vás motivovat!

Lev
Jestliže jste lajdali a učení zanedbávali, máte v měsíci květnu poslední možnost k tomu, abyste si napravili reputaci, abyste alespoň částečně dohnali, co jste zameškali. Ovšem pozor si přitom dejte na své ego a jistou zarputilost, která může vaše snahy provázet. V opačném případě budete snadno a častěji chybovat. V lásce se vyvarujte zbytečně přehnané žárlivosti.

Panna
Třebaže máte ambice a rádi byste se předvedli v dobrém světle, planety doporučují, abyste si nenasazovali laťku příliš vysoko a od následujících dní si příliš neslibovali. Nyní je více aspektů v kritickém postavení, na pozitivní vliv vesmírných energií se nelze spolehnout. Držte se zajetých způsobů přípravy. A také v souvislosti se zdravím opatrně - pozor na infekce!

Váhy
Nesnažte se učitele přechytračit. Pamatujte, že co se nenaučíte, to vědět a znát nebudete. A pokud spoléháte na taháky, pak tedy vězte, že vám při zkoušení a písemkách mohou nakonec v celkovém součtu nadělat víc škody než užitku. Ovšem ve vztazích a v souvislosti s láskou se na vás štěstí směje. Nezadaní jedinci mají velkou šanci, že potkají zajímavý protějšek.

Štír
Planety naznačují, že byste se studiem neměli mít vážnější problémy. Nové informace budete zpracovávat i vstřebávat poměrně rychle, také komunikačně budete na slušné úrovni. To učitelé ocení, v celkovém součtu vám to nyní může u pedagogického sboru nahnat body k dobru. Nebojte se prosadit! V souvislosti s láskou se zřejmě objeví potíže, ale co je ideální?
:
Střelec
Za současných konstelací se zřetelně projeví váš ohnivý živel. Neměli byste se však ve škole moc předvádět, držte se raději zpět, tedy pokud jste se vše nenaučili na jedničku a žádný vyučující vás nemůže tzv. nachytat na švestkách. Sebedůvěra vám chybět nebude, ale vězte, že spoléhat se jen na štěstí se leckdy nevyplácí, mohlo by se k vám otočit zády.

Kozoroh
V rámci školy a studijních povinností by vás v následujících dnech celkem nic nemělo zaskočit, překvapit. Je pravda, že vám přibudou nějaké povinnosti, a zvláště ve druhé polovině měsíce je třeba nutno počítat s písemkami a častějším zkoušením. Ale vy máte své cíle a ty neztrácíte ze zřetele. Ale co se lásky týče, ta může být nyní trochu rozmarná.

Vodnář
Květen je vzdušný a voňavý, láká vaše myšlenky do světa fantazie. Pokud ovšem polevíte, budete se brzy potýkat s potížemi v podobě špatných známek ze zkoušení či testů. A takové výsledky by rodiče nepotěšily, neobešlo by se to bez připomínek a možná i nějakých sankcí. Promyslete si proto, jak zorganizovat svůj čas tak, abyste získali prostor na učení i zábavu.

Ryby
Jisté záležitosti způsobí, že budete mít tendenci více se zabývat svým nitrem a pocity. Přesto byste měli nadále studium považovat za svou prioritu, nyní skutečně není radno učení zanedbávat. Pokud vám v rámci výukové látky něco uniká, není vám to jasné, potom na to jdete ze špatného konce. Požádejte o pomoc spolužáky nebo přímo pedagoga.
(nam)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141246
DnesDnes312
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden312
Tento měsícTento měsíc6693

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice