Beran – ochranný anděl Gabriel
Hned na první pohled zjistíte, že lákavá obchodní či pracovní nabídka je jen dočasného charakteru a bez většího přínosu. S jejím odmítnutím tedy příliš váhat nebudete. Počítejte ovšem s tím, že mohou přijít i nějaké finanční potíže. Potřebnou částku, kterou nyní potřebujte, hned tak neseženete. Přesto se s tím celkem snadno vyrovnáte, což bude vaším plusem.
Býk – ochranný anděl Rafael
Budete celý měsíc v dobré náladě, samý vtip a úsměv. Získáte si přízeň mnoha lidí, včetně těch, kteří si o vás mysleli, že zrovna veselí nejste. Čekají vás hezké chvíle v milé společnosti. Pozor však, abyste nezapomněli na povinnosti, které čekají na rychlé vyřízení. Omezte své nároky na partnera, nebuďte přehnaně nároční, jen byste ho navztekali.
Blíženci – ochranný anděl Metatron
Peníze, které čekáte, přijdou, ale moc jich nebude. Nelze vyloučit zklamání, a to jak vaše, tak partnera. Poznáte několik nových, na první pohled sympatických lidí. S projevy důvěry však nespěchejte, nechte je "prověřit časem". V zaměstnání "uberte plyn", nežeňte se tvrdohlavě za svým cílem, ať vám kvůli tomu neunikne něco jiného. Třeba prima volno.
Rak – ochranný anděl Michael
Mnohé je jinak, než si myslíte, proto bude lepší držet se stranou a okolní dění sledovat z bezpečné vzdálenosti. Na ustaraného partnera se nezlobte, na jeho náladě jste se podepsali i vy svým stereotypním chováním. Zkuste mu připravit nějaké překvapení, zabavit ho a přivést na jiné myšlenky. Své emoce udržte "na uzdě" a nenechte se vyvést z míry. Vyplatí se vám to.
Lev – ochranný anděl Uriel
Cizí štěstí je nezřídka příčinou závisti a pomluv. Dávejte pozor, aby tento měsíc něco takového nepotkalo i vás. Hvězdy vás varují před podrazy a veřejným přetřásáním vašich intimních záležitostí. Zamyslete se nad tím, jestli by ještě jednou nešlo investovat peníze, které jste nedávno vydělali. Příležitost rozmnožit svůj majetek tady je, jen se musíte přestat bát.
Panna – ochranný anděl Azrael
Máte v sobě vnitřní sílu, kterou jste se naučili správně využívat. Potřebujete silný citový zážitek. Běh událostí vás zřejmě dovede do míst, která vám připomenou vaše mládí. V zaměstnání vám bude slušet skromnost, máte vysoké nároky a pak si stěžujete, že se vám nedaří. Vyjdou vám plánované investice, které již delší dobu připravujete, můžete si dopřát i lepší dovolenou.
Váhy – ochranný anděl Ariel
Uvážlivě s navazováním nových milostných vztahů. Někteří vaši oblíbenci vám přinesou jen a jen starosti. Nemáte tento měsíc správný cit pro lásku a snadno si vyberete toho nepravého. Navíc většině z vás nejde ani tak o souznění duší, jako o napínavé dobrodružství. Pokud prokážete smysl pro humor, můžete se těšit na nevšední zážitek.
Štír – ochranný anděl Vasanta
Zaznamenáte výrazný pokles energie, což bude mít ten kladný dopad, že reálně zhodnotíte své dosavadní výsledky. Neměly by být zase tak špatné. Jistý pokrok slibuje nový nápad, pokud ho ovšem hned začnete realizovat. Iniciativou a odhodláním však zrovna nepřekypujete. Respekt si zjednáte splněním nepříjemných povinností, ale na odpočinek nezapomínejte.
Střelec – ochranný anděl Ull
Nelekněte se toho, že máte jiný názor než vaši spolupracovníci. Naříkat nad svojí "slepotou" budou za několik dní oni. Zapomeňte na flirtování a nějaké románky, jelikož hrozí komplikace v rodinném životě. Nic příjemného by vám milostné dobrodružství tento měsíc nepřineslo. Navíc by vám mohla utéci slibná příležitost v zaměstnání.
Kozoroh – ochranný anděl Legba
Velké, převratné změny jsou zatím v nedohlednu. Nic, co by vás mimořádně potěšilo, se asi tento měsíc konat nebude. Na druhou stranu to ale znamená, že se v klidu můžete věnovat všemu, co jste zanedbávali. Možná právě v tom je vaše výhoda oproti lidem, kteří nevědí, kam dřív skočit. Jisté vzrušení by vám mohly přinést děti.
Vodnář – ochranný anděl Benten
Zřejmě dojde na vaše nedávná slova. Jako naschvál se vynoří nová vydání a problémy. Nezbude vám nic jiného, než dát s partnerem hlavy dohromady a začít na vytouženou dovolenou šetřit. Rýsují se určité změny ve vašem okolí. Zachováte pevné nervy a zareagujete správným způsobem. Víkendové plány mnohým z vás pozmění naléhavá prosba příbuzných.
Ryby – ochranný anděl Sila
Dočasně omezená schopnost vyrovnat se s novými problémy může být signálem toho, že vám dochází energie. Buďte na sebe opatrní a nepřepínejte síly. Tento měsíc plně platí, že méně je někdy více. Pokud jde o možnost nového zaměstnání, nepolevujte v úsilí najít si něco lepšího. Vaše houževnatost bude dříve či později odměněna a váš anděl vám v tomto směru pomůže.
(han)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141238
DnesDnes230
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden230
Tento měsícTento měsíc6611

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice