kartyBlázen, Kolo osudu, Svět

Budeme cítit jakési pnutí, nutnost mnohé změnit. U každého z nás se tato vnitřní tenze projeví jinde, ale můžeme mít i pocit, že je potřeba změnit život jako takový. Pokud si nevíte rady, je potřeba dát více na své nitro, tam hledejte informace a cestu. S konkrétními kroky vám nikdo

neporadí, může jen sdělit své vlastní zkušenosti. Zbavte se strachu z budoucnosti, jděte naproti novým věcem, výzvám. Když už jednou vykročíte, nenechte se zastavit a zastrašit, postupujte však opatrně.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Slunce

Můžete se těšit na velmi tvořivé a plodné období. Dá se říci, že na co sáhnete, to se vám podaří. Nebojte se dokonce i trochu zariskovat. Po vztahové stránce se mohou objevit noví lidé, kteří vám ale mohou v budoucnu dost zkomplikovat život. Zvláště tehdy, jste-li zadaní. Zde se tedy risk moc nevyplatí. Zaměřte se na to, co funguje, kde cítíte jistotu. Máte tak šanci udělat velký krok dopředu.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Smrt

Očekávejte životní zvraty, které nemusejí být příjemné, jsou ale nutné. Váš život stagnuje a je potřeba dát mu nový směr. Osud sice může úřadovat za vás a dokonce proti vaší vůli, ale pokud se tak děje, nechte se jen unášet vírem událostí. Důvody k obavám totiž nejsou. Na konci celého procesu budou zcela noví lidé, nové věci. Také zjistíte, jak pomíjivé jsou vámi vytvořené jistoty.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Mírnost

Zvolte ohleduplnější přístup nejen k lidem kolem sebe, ale také k životu jako takovému. Jdete dopředu příliš rychle a je potřeba umět zvolnit tempo. Mohly by vám uniknout důležité indicie potřebné pro dosažení vašich cílů. Jednejte v klidu a všechny další kroky si řádně promyslete. Pokud nebude zbytí, klidně se stáhněte do ústraní zcela a odpočívejte. Pozor na stres a přetěžování.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Hvězda

Důležitá bude vyváženost a harmonie. Všímejte si, kam vynakládáte svou energii a jak se vám vrací. Nalaďte se na tuto notu, budete klidnější, vnímavější, vše kolem vás se dostane do normálu. Očekávejte i malá překvapení, která vám mohou ukázat správnou cestu. Tyto informace mohou být velmi nenápadné, budou ale důležité. Pak můžete jít sice pomalu, ale jistě, za svým snem.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Velekněz

Máte velké štěstí, jste chráněni vyšší silou. Zároveň se vám otevírají i zcela nové možnosti, jak vidět svět kolem sebe. Postoupíte do vyšší třídy ve „škole života“, která vlastně nikdy nekončí. Nové poznatky vás mohou trochu zaskočit a možná budete i pochybovat o pravdivosti těchto informací, ale dejte šanci vyšším energiím, aby vás posunuly o krok dopředu. Cestu vám zkříží duchovní učitel.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Poustevník

Dostane se vám jakési morální satisfakce. Přijměte tuto situaci s pokorou, neboť všichni chybují, všichni se ale právě tím i učí. Očekává se od vás moudré rozhodnutí, dobře si tedy promyslete další kroky. Jen tak stoupnete v očích ostatních, zjistí, že jste skutečně dobrý člověk. Dost možná ale překvapíte sami sebe a dáte se na zcela jinou životní cestu. Ať tak či tak, myslete pozitivně a štěstí bude na vaší straně.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Ďábel

Materiální vidění světa se nejspíše otřese v základech. Život není jen o penězích, i když tuto větu považujete za klišé. Dostane se vám možnosti vidět ho i ve zcela jiných barvách. Tato situace nemusí být příjemná, může se dokonce jednat o ztrátu iluzí či ohrožení zdraví, ale nikdy nic není ztraceno. Jen změňte pohled na svět, zaměřte se na zcela jiné hodnoty. Více se také věnujte blízkým.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Milenci

Možná k sobě nemáte dobrý přístup, chybí vám dostatek sebelásky. Nepleťte si ji se sobectvím, musíte myslet na sebe, jste důležití. Zeptejte se sami sebe, zda neplníte jen přání ostatních, zda jste skutečně šťastní. Pokud zjistíte, že ne, měli byste právě tohle od základů změnit. Tato úloha je jen na vás, sami rozhodujete o svém štěstí. K tomu vám může pomoci někdo opravdu výjimečný.

STŘELEC (23. 11.- 21. 12.)

Soud

Ohlédněte se zpětně za svým životem. Zjistěte, kde jste pokročili a kde udělali nějaké chyby. Právě z chyb se poučte. Máte před sebou transformační proces, který sice může chvílemi i bolet, ale bez něj nemůžete udělat další kroky dopředu. Svět nakonec uvidíte úplně novýma očima a nejspíše změníte i myšlení. Je ale potřeba nebát se dát svému životu nový směr, který vás bude uspokojovat.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Síla

Vše kolem vás je naprosto v pořádku, i když vy to nemusíte nyní tak vidět. Přijdou ale události, které prostě proběhnou, a bojovat s nimi nemá smysl. Stáhněte se, dejte prostor všemu, čemu nerozumíte, ale časem můžete pochopit. Věřte si, nadále konejte tak, jak jste zvyklí. Dostaví se nové nápady, díky kterým můžete dát svému životu úplně nový směr. Se svou energií pracujte co nejšetrněji.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Velekněžka

Jste vybaveni skvělou intuicí, vnímáte vše s větší citlivostí. Všechna tíha světa by se tak mohla ocitnout na vašich bedrech, není ale ve vašich možnostech většinu z toho vyřešit. Odstraňujte tedy postupně všechna břemena, která nejsou vaše. Myslete pozitivně a svého daru využijte pro dobro nejen druhých, ale i to své. Vzdělávejte hlavně svoji duši, věnujte se duchovnímu vývoji.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Císař

Na život se díváte příliš přísně a často zaujímáte nekompromisní postoj. Radost a dovádění vám ale mohou unikat, je ovšem nutné se umět odpoutat. Jen změnou přístupu můžete skály lámat a zároveň se usmívat. I když problémy řešíte snadno a se zkušenostmi a nadhledem, váš pevný řád jde právě na úkor lehkosti. Více empatie a porozumění vás, i okolí, udělá šťastnějšími.

(nak)