Fotografie 0013beorcRuna Berkana, Beorc (bříza, regenerace)

Výklad Lucia di Moriani: Runa říká, že by vám neměla chybět potřebná vitalita a neměly by vás potkat nečekané zdravotní potíže. Pokud vás trápí chronické onemocnění, můžete pocítit určitou úlevu. V souvislosti s prací avizuje ukončení

nějakých problémů, naznačuje, že se mohou objevit nové příležitosti a možnosti, lze zahájit nové projekty. Co se sféry milostné týká, čas přeje lásce, ba dokonce plánování sňatku či početí dítěte, založení rodiny. Dávejte partnerovi i osobám blízkým najevo své city - náklonnosti, přátelství, rozvíjejte a prohlubujte své vazby. Pokud jste sami, máte reálnou šanci někoho zajímavého potkat.

Symbolickým významem runy Berkana je úrodnost, mateřství, ženství a rodný dům, nové začátky a příležitosti. K runě se dále pojí atributy - bezpečí, růst, nové nápady, vyhánění zlého, číslo 18, hláska B, strom bříza, léčivá rostlina kontryhel, živel vzduch, barvy žlutá a tmavě zelená, zvíře medvěd, pták labuť, drahokam měsíční kámen. Co se zdraví týká, do sféry jejího vlivu patří prsa a potíže s plodností, využívá se na pomoc proti ženským nemocem. V magii je součástí rituálů na podporu plodnosti a zrození nových plánů. Jako amulet chrání domov, rodinu a především děti.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141238
DnesDnes237
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden237
Tento měsícTento měsíc6618

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice