Fotografie 0005uruzRuna Uruz, Ur (síla, pratur)

Výklad Lucia di Moriani: Runa ukazuje, že byste měli se svou energií nakládat rozumně, ačkoli k tomu, abyste vykonali to, co máte v plánu, by vám chybět neměla. Dojde-li na nečekané změny, cosi se zkomplikuje, nebojte se a necouvejte. Spoléhejte

se na své vnitřní kvality, které vám budou nápomocny. Díky nim obstojíte a projdete zkouškami, které se před vámi objeví. Runa vám také připomíná, že nemáte myslet jen na sebe, nýbrž zohledňovat blaho celku - rodiny, společnosti, do které patříte.

Runa Uruz bývá vyobrazena jako pratur, silné, mocné a těžko ulovitelné zvíře, které dokáže zarputile překonávat všechny překážky. Pojí se k ní strom stříbrná bříza, rostlina mech močálový, drahokamy rubín a hematit, planeta Neptun, barvy tmavě zelená a fialová, hláska U, číslo dva, roční období zima - zimní slunovrat, věc bota, polarita mužská. Z hlediska zdraví runa působí na svaly, aktivuje fyzickou i psychickou sílu, posiluje imunitu. V magii je součástí rituálů určených k překonání překážek. V podobě amuletu dodá člověku vytrvalost, posílí jeho naději.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes123
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1085
Tento měsícTento měsíc7466

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice