Fotografie 0024kaunazRuna Kaunaz, Ken (osvícení)

Výklad Lucia di Moriani: Runa naznačuje, že vás dnes může cosi inspirovat, máte šanci něco pochopit, objasní se nějaká situace. Rozhodně budete schopni objektivně vyhodnocovat příležitosti a možnosti, které se vám nabízejí. Energií ani prostředky

ale zbytečně nemrhejte, spíše se více zaměřte na svou kondici a zdraví. Pamatujte, že prevence je základ a nyní bude mít navíc silnou odezvu. Trápí-li vás nějaké onemocnění, můžete pocítit úlevu. Řešíte-li jakékoli jiné problémy, věřte, že je dokážete zdárně zdolat, když se „necháte vést svým vnitřním světlem“.
Název runy Kaunaz bývá překládán jako pochodeň. Symbolizuje božský oheň, který si nese každý ve svém srdci, který zahání stíny i strach. V jasu plamene nacházíme řešení situací, jimiž procházíme. K runě se pojí hláska K, číslo šest, barvy modrá a světle červená, pták sokol či výr, kámen chalcedon, směr západ, strom borovice, léčivá rostlina petrklíč, živel oheň, věc pochodeň. V rámci zdraví se používá proti zánětům, horečce, spáleninám. V magii je součástí rituálů na zažehnutí plamene přitažlivosti mezi milenci. Jinak ji též lze využít v rámci posílení tvořivosti, k získání inspirace, zvýšení sebedůvěry, odvrácení negativních vlivů. Napomáhá člověku ujasnit si životní postoje, porozumět tomu, co se kolem děje.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes126
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1088
Tento měsícTento měsíc7469

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice