kritickBezesporu nejvýznamnější konstelací tohoto měsíce je vstup Slunce do znamení Raka, k němuž dojde v pátek 21. června v 17.54 hodin. Na Severní polokouli tak dochází k Letnímu slunovratu a horoskop sestavený pro tento okamžik podbarví dění na naší planetě po

následujícího čtvrt roku. Horoskop Letního slunovratu sestavený pro souřadnice Prahy poukazuje na spíše vlhké léto, jelikož ve 4. domě tohoto horoskopu, který ovlivňuje počasí zejména, se nachází vodní znamení Ryb spolu s jeho vládcem Neptunem. Tahle Neptunova pozice sama o sobě by poukazovala na spíše pravidelnou a rovnoměrně distribuovanou vláhu, avšak vzhledem k přesnému kvadrátu Neptunu na druhého vládce Ryb - planetu Jupiter- nacházející se v ohnivém znamení Střelce a na Venuši ve znamení Blíženců se jeví pravděpodobnější prudké zvraty od sucha k záplavám. Nicméně celkový úhrn vodních srážek by měl být v létě 2019 spíše nadprůměrný a to i vzhledem k pozici vládce druhé části 4. domu Marsu, jenž se nachází spolu s Merkurem a se Sluncem ve vodním znamení Raka. Tyhle vodní konstelace specificky ovlivňující klima v naší republice jsou testem poměru sil astrologických konstelací a globálního oteplování.

Podrobnější náhled

+ 1. - 2. června - dění u nás pozitivně ovlivní Merkur, který se ocitne v harmonických vazbách na Lunu i na Uran republiky. To avizuje úspěchy našeho státu na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Zabodovat mohou nejen naši obchodníci, ale i vědci a technici.

+ 4. - 6. června - Venuše v kvadrátech s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky - to jsou nevhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. Nelze vyloučit odhalení korupčního chování významných úředníků.

+ 7. - 12. června - Jupiter konjunkce Mars republiky, Mars konjunkce Jupiter republiky - naše sportovce a kriminalisty čekají ostré boje s protivníky, které by však měly dopadat vítězně. Náš stát může podepsat významné smlouvy a zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. 10. června okolo 13. hodiny SELČ se na ekliptice vytvoří tzv. velký kosmický kříž, za kterého bude panovat velké napětí v přírodě i v mezilidských vztazích, nutná je rozvaha trpělivost.

+ 13. - 16. června - Merkur s Marsem ve znamení Raka vytvoří opozice vůči Saturnu ve znamení Kozoroha, Jupiter ve znamení Střelce bude v kvadrátu s Neptunem ve znamení Ryb. Tyto kritické konstelace mohou světu přinést řádění přírodní i teroristických živlů. Výsledkem mohou být mimo jiné zemětřesení, záplavy, sesuvy půdy, ekologické pohromy a šíření epidemií. 16. června pak vytvoří Merkur opozici k Saturnu - váznout může komunikace i doprava

+ 18. - 20. června - Slunce trigon Venuše republiky - obchody se budou hýbat a úspěchy kromě obchodníků mohou zaznamenat i naši umělci. Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů, pro seznamování se s vhodnými partnery.

+ 22. - 25. června - Venuše opozice Jupiter kvadrát Neptun - stoupne riziko setkání s podvodníky, leckde ve světě může řádit vodní živel. Lidé mohou být lehkovážní, mohou utrácet i za příliš luxusní věci.

+ 26. - 27. června - Slunce sextil Uran - vhodný čas pro koupi komunikační nebo výpočetní techniky.

+ 28. - 30. června - Venuše trigon Uran republiky a sextil Luna republiky - úspěchy našich obchodníků a umělců, vhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

www.stribny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes120
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1082
Tento měsícTento měsíc7463

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice