Fotografie 0012Runa Thurisaz, Thorn (trní, ochrana)

Výklad Lucia di Moriani: Runa nevylučuje příchod událostí, které mohou trochu zamíchat kartami, jak se říká. Středa tak může být emočně náročnější. Ale neměly by vám chybět elán ani energie k tomu, abyste situace, jimiž budete

procházet, zvládli. I přes jisté komplikace můžete stihnout a zařídit to, co potřebujete. Jakési záležitosti se mohou dokonce začít vyvíjet pozitivním směrem. Co se konkrétně práce týká, bude po vás dnes žádána pečlivost, důslednost. Neponechávejte tedy nic na náhodě. Případnými překážkami a průtahy se nenechte zastrašit. Velkou dávku pozornosti byste ovšem měli věnovat rodinnému zázemí, dětem a partnerovi. Runu lze totiž brát jako varování, že v této sféře zřejmě není vše úplně v pořádku, hrozí narušení vztahů. Zachovejte chladnou hlavu a zamyslete se, jaká opatření by mohla vést k nápravě situace.

Thurisaz patří k nejmocnějším runám futharku. Představuje hrom a blesk, současně symbolizuje nutnost bojovat za své štěstí, překonávat překážky. K runě se pojí planeta Mars, rostlina netřesk, keř trnka, barvy jasně červená a fialová, živočich had, živly voda a oheň, číslo tři, hláska TH (vyslovovaná jako v angličtině, tedy D), den čtvrtek, nástroj nůž, kámen safír. V kontextu se zdravím této runě podléhá srdce a jeho nemoci. V magii je součástí ochranných rituálů. Jako amulet pomáhá člověku překonat strach.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141240
DnesDnes251
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden251
Tento měsícTento měsíc6632

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice