H2992dba 2V tomto týdnu se uzavře přesná opozice Uranu pohybujícího se znamením Býka na Slunce republiky ve znamení Štíra. Lze tedy předpokládat pokračování demonstrací lidí nespokojených s vládnoucí garniturou a další tlaky na odstoupení ministrů či nejlépe

celé vlády. V průběhu voleb do parlamentu Evropské unie se bude Luna pohybovat znamením Vodnáře, Uran bude v opozici na Slunce republiky, Venuše v opozici na Merkur republiky. Vládnoucí strany nebudou mít z astrologického hlediska na růžích ustláno a opozice může slušně zabodovat. Nicméně pohyb Luny v době voleb nevyzpytatelným znamením Vodnáře dává tušit, že lidé svými hlasy podpoří „natruc“ různá obskurní hnutí, rebely či anarchisty, což může vést k roztříštění sil.

Pondělí: Luna se pohybuje znamením Střelce a ve večerních hodinách pak dostihne na své pouti ekliptikou Jupiter. Díky tomu by lidé měli být k sobě vlídní, přátelští a velkorysí.

Úterý až čtvrtek: V úterý se mění rovnováha sil na ekliptice, jelikož v 9.59 hodin SELČ přechází ze zemského a pevného znamení Býka do vzdušného znamení Blíženců nejprve Slunce a ve 12.52 hodin jej bude následovat i vládce toho pohyblivého a vzdušného znamení - Merkur. V důsledku toho by se v následujících dnech mohla odblokovat důležitá jednání, při kterých se obě strany zakopaly na svých pozicích a odmítaly z nich ustoupit. Rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy by se mohly pohnout k rozumným kompromisům vedoucím k vyřešení vlekoucích se sporů.

Pátek až neděle: Volby začínají za opozice tranzitující Luny na Neptun republiky, takže je nutné počítat se zmatky a nejasnými výsledky. Dojde nejspíš na vzájemné osočování z volebních podvodů. V sobotu večer pak bude Luna přecházet přes Uran republiky v opozici na Lunu a na Saturn republiky. To zvyšuje pravděpodobnost zvolení originálních a svérázných osobností v určitých lokalitách naší krásné vlasti.

www.stribny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141240
DnesDnes248
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden248
Tento měsícTento měsíc6629

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice