Fotografie 0001fehuRuna Fehu, Feoh (dobytek, bohatství)

Výklad Lucia di Moriani: Taženou runu berte jako povzbuzení. Měla by vás provázet citová stálost a dokážete rozpoznat pravé hodnoty života. V tom, co je pro vás opravdu důležité, se nevzdávejte. Přijde obrat k lepšímu. Runa tedy pomyslně potvrzuje

vaše dobré záměry, předsevzetí i plány, ať už se jedná o jakoukoli sféru života. Nabádá vás, abyste nepropadali mamonu a majetek a peníze nehromadili, ale moudře je využívali pro blaho své i okolí. V rámci nějakých obchodních či podnikatelských jednání buďte prozíraví, jednejte však přímočaře. Jestliže vás trápí nějaké neduhy, runa je příslibem uzdravení.

Fehu je runou hojnosti a bohatství, někdy bývala vyobrazována jako kráva se zahnutými rohy, která stojí v úrodném poli. Pojí se k ní šestý den v týdnu - sobota, barva světle červená, živel oheň, strom černý bez, léčivá rostlina kopřiva, zvíře kočka, pták vlaštovka, kámen mechový achát, číslo jedna, hláska F, věc náhrdelník. Do sféry jejího vlivu z hlediska zdraví spadají především hrudník a dýchací potíže. V magii je součástí rituálů hojnosti a prosperity. Jako amulet ji využijte v době, kdy máte před sebou nějaké složité jednání, usilujete o materiální zisk.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes262
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden262
Tento měsícTento měsíc6643

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice