0705LéčivýPomoc pro žaludek

Mezi sedmou a devátou hodinou ranní začíná být aktivní žaludek. Je tedy čas na vydatnou snídani. V tuto dobu je také velmi důležité konzumovat vitaminy - buď ovoce, nebo zeleninu - nedoporučuji je kombinovat. Tělo potřebuje být v teple, a proto v tuto

dobu nejsou vhodné studená sprcha ani koupel. Pod pojmem žaludeční potíže se mohou schovat problémy se slinivkou, s játry nebo se žlučníkem. Pokud trpíte překyselením žaludku a pálením žáhy, pak je pro vás vhodný kámen diaspor. Podobné účinky má ale i magnezit. Při všech žaludečních problémech můžete nosit achát. Aplikujte tyto krystaly pokládáním obrázku do oblasti žaludku, pijte vodu, kterou necháte na obrázku aktivovat po dobu čtyř hodin.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace obrázku - přikládáním na problematická místa na těle, případně volné působení ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně. Obrázek lze použít i pro aktivaci nápojů.

Krystaloterapie je stará léčebná technika, která využívá léčivých vlastností krystalů, drahokamů a polodrahokamů. Kameny mají schopnost vyzařovat pozitivní energii, takže tato metoda spočívá nejen v přikládání kamenů na různé části fyzického těla nebo do okolního prostoru, ale slouží také pro energetickou aktivaci nápojů.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141246
DnesDnes311
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden311
Tento měsícTento měsíc6692

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice