marsKonstelace mundánní - ovlivňující dění na celé planetě - jsou v tomto týdnu velmi harmonické, přející investicím do věcí kvalitních, trvalejší hodnoty (do nemovitostí či do kvalitních uměleckých děl). Projekty započaté v tomto týdnu mají slušný předpoklad na trvalejší

úspěch. Čtyři tělesa se budou pohybovat znamením Býka - Venuše v konjunkci s Uranem a Slunce v konjunkci s Merkurem a dvě ve znamení Kozoroha - Saturn v konjunkci s Plutonem. Šance na nalezení kompromisů v obchodních válkách i v hrozících skutečných válečných konfliktech díky tomu vzroste. Burzovní indexy i objemy obchodů by měly růst. Avšak konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě rozhodně žádnou selankou nejsou. Ba přímo naopak, čeká nás „astrologický fičák“, jelikož postupně bude Venuše s Uranem v opozici na Slunce republiky a Slunce s Merkurem vytvoří kvadráty s Lunou, s Uranem a se Saturnem v horoskopu naší republiky. Výsledkem mohou být velmi dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Dají se očekávat rostoucí tlaky na vládnoucí garnituru a na odstoupení významných politiků. Lupiči mohou trhat rekordy a vyloučit nelze ani vážné havárie v dopravě či v průmyslu. Nelze vyloučit ani násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost, přijít mohou ataky hackerů na bankovní systém.

Podrobnější náhled

+ Pondělí a úterý: Tranzitující Slunce bude v kvadrátech na Lunu a na Uran republiky, což může přinést četnější karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Technika se může vymykat kontrole obsluhy.

+ Středa a čtvrtek: V tyto dny se bude Luna pohybovat znamením Vah. To přeje navazování nových obchodních i partnerských kontaktů, ve čtvrtek pak vytvoří konjunkci s Venuší republiky, což vytváří kvalitu času vhodnou pro návštěvy kulturních zařízení a pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

+ Pátek až neděle: Tento víkend je astrologickou horskou dráhou plnou extrémů. Zatímco jedni využijí příznivé mundánní konstelace Venuše konjunkce Uran k juchání nad sklenkou dobrého moku při poslechu hudby, jiní lidé na našem území mohou zažívat karamboly obrazně řečeno ve společenském styku, jiní doopravdy. Ve společnosti to může vřít a naprostý extrém je sobota, kdy se na ekliptice vytvoří úplněk v kvadrátu na Saturn republiky, Merkur bude v kvadrátech na Lunu a na Uran republiky. Díky tomu mohou někteří demonstrovat svou nespokojenost s vládnoucí garniturou, jiní mohou olupovat nic netušící spoluobčany, kteří vyrazili za zábavou. Vyloučit nelze ani požáry a výbuchy, možné je oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.

www.stribny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes128
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1090
Tento měsícTento měsíc7471

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice