3801výkladBERAN (21. 3. - 20. 4.)

Nepřítel, Sňatek

Měli byste být více opatrní na lidi kolem sebe. Přílišná nedůvěra není v pořádku, ale svěřovat se každému také není dobré. Je docela možné, že ne zcela vstřícně se ukáže i hodně blízký člověk. Nehledejte ale vinu jen u něj. Ať se již stane cokoli, zkuste se na

situaci podívat i z jiného úhlu pohledu. Pátrejte, kde jste udělali chybu vy. Není totiž lepší zrcadlo, než blízký přítel. Může z vás nakonec udělat skvělého člověka.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Kněz, Cesta

Připravte se na nemalé změny, budou ale k lepšímu - ať se již budou jevit jakkoli. Máte ale požehnání vyšších sil, Vesmír nad vámi bdí. Vše, co uděláte, každá cesta, kterou zvolíte, bude mít svůj důvod. Nechte se tedy občas jen vést. Pokud si nebudete vědět rady, dejte volnou ruku osudu. Odvede vás přesně tam, kam máte jít. Neměli byste se ale spoléhat jen na vyšší moc. Je potřeba pro své štěstí také něco udělat.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Sňatek, Zpráva

Velmi důležité bude to, jak se budete projevovat, jakým způsobem přistoupíte k lidem. Měli byste být nyní více vstřícní různým setkáváním, neodmítejte žádné pozvání. Můžete najít životní lásku, ale třeba také obchodního partnera. Někdo vám ukáže cestu. Do vašeho života jednoduše vkročí důležitá osoba, která ovlivní vaši dlouhodobou budoucnost. Na samotu tedy moc prostoru nebude, ani na odpočinek. Bavte se a seznamujte se.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Faleš, Nemoc

Měli byste si nalít čistého vína. Příliš se snažíte vyhovět okolí a málo dbáte na své vlastní potřeby. Možná vám přijde v pořádku, že máte přesně takhle nastavený život, možná jste si dokonce naprosto jistí, že tohle vám vyhovuje. Pokud se ale vaše tělo začne bouřit a onemocní, zeptejte se ho nejdříve, proč tomu tak je. Jestli dokonce cítíte, že současný způsob života už vám nevyhovuje, měli byste udělat ráznou změnu.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Dítě, Štěstí

Pokuste se o změnu, a to jakoukoli. Přemýšlíte příliš upjatě, nejspíše ze strachu, že byste mohli vybočovat z řady, že by na vás bylo moc vidět. Nebojte se ale trochu zviditelnit. Stejně si okolí dříve nebo později zvykne a přestane se vaší osobou zabývat. Vaše štěstí ale čeká právě za zavřenými dveřmi, které se tolik bojíte otevřít. Je čas dát svému životu nový směr, držet se také trochu toho, co chce vaše duše. Poslechněte ji konečně.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Nemoc, Naděje

Pokud se necítíte dobře ať již psychicky nebo fyzicky, měli byste se zamyslet nad svým dosavadním způsobem života. Nejspíše si odpíráte dobrovolně to, co si můžete klidně dopřát. Také se na svět začněte dívat více pozitivně. Jste příliš ovlivněni tím, co slyšíte, vidíte. Svět není tak zlý, jak se vám zdá. Štěstí je navíc stavem mysli. Změňte tedy něco, cokoli, možná budete překvapeni, jak jednoduché je být zdravý a šťastný.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Dar, Důstojník

Vše, co se nyní stane, později vyhodnotíte jako to nejlepší, co vás mohlo potkat. Dokonce i to, co nebude podle vašich představ nebo vás dočasně srazí na kolena. Na všem se tedy snažte najít něco pozitivního, trápit se nemá smysl. Vesmír vám žehná, jen svým vlastním způsobem. Jak je ale známo, osud nehledá snadné cesty a ani nemusí být vždy ty nejkratší. Pokud tedy nebudete spokojeni, zastavte se a jen sledujte dění. Čeká vás milé překvapení.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Faleš, Zlost

Nosit masku úspěšného člověka a zároveň být v nitru nešťastný dříve či později vyústí v nespokojenost navenek. Nebo v nemoc. Nemusíte se přetvařovat, abyste se zalíbili okolí. Také k vám není vždy upřímné. Pak se dostáváte do koloběhu nepravd a lží. Nebojte se tedy říci, co vám vadí a co byste chtěli. Neobávejte se tolik následků za takové jednání. Někteří lidé z vašeho života sice odejdou, ale to proto, že už vám nemají co dát.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Cesta, Zábava

Nejen prací živ je člověk. To je staré známé a velmi pravdivé přísloví. Práce je sice důležitá, ale vaši blízcí, vaše touhy také. Myslete tedy na sebe a na své nejbližší. Může se totiž ukázat, že byste si ze svého koníčka mohli udělat práci, která vás bude bavit a naplňovat. Je čas se uvolnit a začít si života také užívat, abyste ho mohli skutečně žít. Příjemné činnosti vám přinesou spoustu hezkých a pozitivních myšlenek.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Dítě, Vdova

Ucítíte, že chcete víc, že již nemůžete přešlapovat na místě. S vaším rozhodnutím dát životu nový směr vám nikdo nepomůže, dokonce se můžete setkat s nepochopením, ale jestli je vaše touha skutečně silná, měli byste se o změnu pokusit. Pokud plánujete podnikat, najít si jinou práci, nebo dokonce změnit partnera, nechte si projít hlavou, zda je taková změna nutná. Bude rozhodně nejspíše nevratná, proto nejednejte zbrkle.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Ztráta, Naděje

To, jakým způsobe myslíte, jak se chováte k ostatním, nezůstane bez odezvy. Jestli vám tedy přijde okolí jako nepřející, dokonce proti vám brojí, možná byste si měli sáhnout do svědomí. Třeba jen jedná na základě svých předešlých zkušeností s vámi. Nic není náhoda, vše má nějaký důvod. Hledáním viníka v jiných lidech, nebo situacích či osudu, není určitě efektivní. Nic tak totiž nenajdete, nic nezměníte.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Peníze, Zlost

Před vámi je nelehké rozhodnutí. Budete mít sice možnost si polepšit finančně, možná dost výrazně, ale zároveň se vzdát chvil, které vám dělají radost. Měli byste tedy vědět, co je pro vás důležité a zda vám přínos v podobě financí opravdu stojí za to. Pokud se již pro peníze rozhodnete, doba, kterou budete trávit jejich vyděláváním, by měla být jen časově omezená. Možná ale zjistíte, že váš klid je mnohem důležitější.

(nad)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141246
DnesDnes316
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden316
Tento měsícTento měsíc6697

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice