2805orákulaBeran

Truchlení, Obtížnost

Pokud dáte čemukoli známku, jméno, můžeme si být jisti, že přesně to se stane. Měli byste zvolit více úhlů pohledu. Nic není nakonec tak horké, jak to vypadá. Na každé situaci se dá najít něco pozitivního. Pamatujte tedy, sklenka

může být z poloviny plná, ale také prázdná.

Býk

Nerozhodnost, Obavy

Všichni mají strach, všichni znají sílu emocí. Zároveň je ale na každém, jak s nimi pracuje, jak je má pod kontrolou. Svým emocím tedy dejte klidně průchod, ale nenechte je, aby vám určovaly životní směr. Objeví se totiž možnosti, které byste neměli odmítat.

Blíženci

Nejistota, Výzvy

Občas se vyskytnou situace, se kterými si nebudete vědět rady, pak ale můžete i neadekvátně reagovat. Zamyslete se pokaždé, když se do takové situace dostanete. Nejednejte hned, nesuďte, jen pozorujte okolí a vývoj událostí. Vaše postavení nebude v ohrožení, když vyčkáte.

Rak

Společenství, Rozptýlení

Stát v ústraní se občas vyplatí, ale jsou chvíle, kdy byste měli samotu odložit. Choďte do společnosti, věnujte se blízkým, setkávejte se co nejčastěji s těmi, se kterými se cítíte dobře. Načerpáte novou energii, budete mít jasnou hlavu. Není vyloučeno, že potkáte životního partnera.

Lev

Nápaditost, Komunikace

Jaké máte vztahy s ostatními, o vás dost vypovídá. Budete v hledáčku okolí více, než kdy jindy. Očekává se od vás reakce a také jasné odpovědi. Buďte diplomatičtí, jednejte vstřícně. Arogancí a hrubostí toho moc nedosáhnete. Mohli byste později zůstat zcela sami.

Panna

Počátky, Myšlení

Odpovědi hledejte všude tam, kde byste je za normálních okolností neočekávali. Možná vám odpoví článek v novinách, třeba nalezené pírko. Přemýšlejte o všech signálech, které k vám budou chodit, soustřeďte se na detaily. Postupně poskládáte zajímavou stavebnici.

Váhy

Zakončení, Povinnosti

Cíle jsou před vámi, nikdy vám ale nejdou naproti samy. Dívejte se na svůj život více s nadhledem. Často se necháváte unést neúspěchem. Jenže ten přichází jen proto, aby vás lépe nasměroval. Do cíle se dostanete, ovšem musíte také pracovat, a to velmi pilně.

Štír

Vyjednávání, Harmonizace

Život přináší různé situace, můžete je vidět dramaticky nebo jako výzvu. Každá změna, která kolem vás probíhá a není podle vašich představ, je zásah osudu. Nechte se tedy vést a usmívejte se. Jednejte vstřícně, pomáhejte, vytvářejte kompromisy. Nepříjemnosti brzo odezní.

Střelec

Odvážnost, Sebevědomí

Úspěchy vás mohou postavit na piedestal, ale také vzápětí shodit na zem. Vše, co se podaří, neberte jako samozřejmost. Ješitnost a velké riskování vám mohou podrazit nohy. Pamatujte na všechny, kteří vám pomohli. Podělte se o svůj úspěch, o svou radost a také o peníze.

Kozorožec

Obtížnost, Autorita

Každý problém se objevuje proto, abyste se zdokonalovali. Jste schopni si poradit s každou překážkou, která se na vaší cestě vyskytne. Máte dostatek důvtipu, jste přirozeným vůdcem. Neutíkejte, postavte se všemu, co přijde. Pak přijměte výzvu a jednejte. Získáte obdiv.

Vodnář

Cestování, Duše

Cestování má mnoho podob, můžete navštívit nová místa, ale také své vlastní nitro. Tento měsíc přeje poznáváním všeho, co poznat chcete. Vyjeďte tam, kde jste vždy chtěli být. Můžete se ale také ponořit do hloubek své duše. Ať absolvujte cokoli, váš výlet bude velmi úspěšný.

Ryby

Přátelství, Harmonie

Novým cílům musíte jít naproti. Nic vám nezaklepe na dveře zcela samo, nebo alespoň ne většina z toho, co chcete či potřebujete. Je nutné jít svému štěstí naproti. Poznáte nové lidi, zažijete spoustu nových situací. Naleznete tak svůj skutečný směr a velký klid.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes122
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1084
Tento měsícTento měsíc7465

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice