Fotografie 0005 geboRuna Gebo, Gyfu (dar, velkorysost)

Výklad Lucia di Moriani: Runa signalizuje, že můžete cosi získat a nemusí to být v podobě hmotné či materiální. Ve hře jsou i mimořádně cenné informace nebo rady, nový úhel pohledu či zkušenosti. Pokud se ocitnete v nesnázích, nebojte se

požádat o pomoc někoho z okolí. Stejně tak byste ale měli poskytnout podporu tomu, kdo ji potřebuje. Runa vám připomíná, že jen to, co dáváte, dostáváte zpět. Co se obecně vztahů (pracovních i osobních) týká - když se budete trochu snažit, můžete urovnat nějaké spory, dohodnout se na kompromisu. V souvislosti s láskou vás runa vybízí k prohlubování vazeb. Kdo je sám, měl by vyrazit do společnosti, může potkat někoho s podobnými zájmy a navázat perspektivní vztah.

Název runy Gebo je překládán jako "dar". Darem může být cokoli, runa značí nejen dary hmotné, ale také nehmotné - v podobě lásky, nabytých zkušeností, služby, pomoci v nesnázích. K runě se pojí stromy jasan a jilm, element voda, barva tmavě modrá, hláska G, číslo 7, rostliny fialka a maceška, zvíře vůl, kámen opál, věc - nástroj – sklenice. Pod působnost runy z hlediska zdraví spadá léčba sexuálních potíží a odstraňování energetických bloků. Používá se též v případě nějaké otravy. V magii je runa součástí rituálů k pravé lásce. Nemusí jít ale jen o lásku mileneckou, nýbrž také sourozeneckou, lásku v přátelském vztahu atd. Stačí nosit při sobě amulet se znakem této runy.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes128
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1090
Tento měsícTento měsíc7471

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice