0606Aktivita1V první půli tohoto květnového týdne poněkud ochladí mezilidské vztahy i přírodu kvadratura mezi Venuší ve znamení Berana a Saturnem ve znamení Kozoroha. Následně dostihne Merkur na své pouti ekliptikou Uran ve znamení Býka, což může

světu přinést překvapivé novinky na poli vědy a techniky. Zajímavé impulzy pak může dostat finančnictví a rozhýbávat se mimo jiné mohou i trhy s kryptoměnami.

+ Pondělí a úterý: V pondělí by se měly hýbat obchody a úspěchy mohou zaznamenat obchodníci i sportovci. (Tranzitující Venuše v trigonu s Marsem republiky). V úterý není vhodné začínat nové projekty a podnikat cokoli riskantního, znepřátelené národy i rozhádaní jednotlivci se mohou zakopat na svých pozicích a budou jen stěží nalézat kompromisy.

+ Středa a čtvrtek: V tyto dny budou ovlivňovat dění u nás i ve světě vcelku harmonicky působící konstelace přející navazování nových obchodních i partnerských kontaktů, Venuše bude v trigonu s Jupiterem, Slunce v sextilu s Neptunem. To přeje mimo jiné návštěvám kulturních zařízení a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

+ Pátek až neděle: O víkendu vytvoří Slunce pohybující se ekliptikou znamením Býka harmonickou vazbu se silným Saturnem ve znamení Kozoroha. Vytváří kvalitu času ideální pro investice do zboží trvalejší hodnoty či do nemovitostí. To, co bude v těchto dnech započato, by mělo mít dlouhodobě pozitivní vliv na průběh budoucích dějů. Tranzitující Merkur ve znamení Býka pak vytvoří kvadraturu na Neptun republiky ve znamení Lva, takže můžeme na našem území očekávat zvýšenou četnost krádeží či loupeží. Odhaleny mohou být další případy korupčního chování významných osobností našeho státu.

www.stribny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141248
DnesDnes334
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden334
Tento měsícTento měsíc6715

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice