Fotografie 0021Pátek 3. května - runa Ehwaz, Eoh, Eh (kůn, pokrok)

Výklad Lucia di Moriani: Dnes obecně poroste potřeba důvěry, oddanosti. Co se týká práce, můžete završit jakýsi cíl, dojít k nějakému poznání či rozhodnutí. Počítejte ale s tím, že budete potřebovat i pomoc dalších lidí. Musíte spolupracovat s

kolegy, neboť zejména týmová práce bude úspěšná. Obklopujte se lidmi, kteří s vámi potáhnou za jeden provaz, jak se říká. Kdo hledá práci, má vyšší šance ve sféře školství, sociální a služeb. V souvislosti s láskou je přáno zamilovaným. Vztahy lze dnes prohlubovat a pozitivně rozvíjet. Zároveň vám runa připomíná důležitost domova, pokuste se tedy posilovat rodinné vazby, budujte své zázemí. Jste-li sami, měli byste se rozhlédnout a začít navazovat nové kontakty. Nebojte se oslovit toho, kdo je vám sympatický.
Runa Ehwaz vypovídá o přátelství, ztělesňuje pohyb vpřed, který přináší zlepšení a pokrok na úrovni materiální i duchovní. Je výzvou k nezištnému sdílení všeho, co vám osud přinese. Pojí se k ní číslo 19, hláska E, stromy dub, jasan a jabloň, rostlina starček, živel vzduch, barvy bílá a žlutá, zvíře kůň, kámen islandský vápenec, věc krabice. V rámci zdraví je účinná při bolesti zad, při pohybových poruchách. V magii je součástí rituálů k vyvolání pozitivních změn. Využít ji můžete, chcete-li se stěhovat, hledáte novou práci, nový vztah... V podobě amuletu posiluje věrnost a spolehlivost.

Sobota 4. května - runa Ansuz, As, Os (Ódin, vědění, ústa) - obrácená

Výklad Lucia di Moriani: Dejte si pozor na lži a nedorozumění, ty mohou dnes napáchat pořádné škody. Runa vám doporučuje, abyste se zabývali hlavně svými věcmi a nevměšovali se do záležitostí jiných lidí. Využívejte své zkušenosti a intuici. Pokud snad tápete a hledáte odpovědi na otázky, které se týkají vašeho života, vězte, že nemá smysl ptát se druhých. Zkuste si zameditovat, projděte se přírodou. Věřte, že nakonec všechny odpovědi naleznete ve svém nitru. Váháte-li v případě jakéhosi rozhodnutí, nechtějte po druhých, aby situaci vyřešili za vás. Možná by vám poradili, ale otázkou je, zda by to bylo ve vašem zájmu. Mají jiný úhel pohledu.

Název runy Ansuz se překládá jako „bůh“, představuje božskou sílu, je spojován s moudrostí a věštěním. Někdy je vykládána i jako runa duchovní inspirace. K runě se pojí číslo čtyři, planeta Merkur, strom jasan, živly oheň a voda, z plodin houba muchomůrka (ta pro své psychedelické účinky sloužila šamanům a čarodějům při rituálech a obřadech, s její pomocí cestovali do říše „nevědomí“ a jiných dimenzí), hláska A, barvy tmavomodrá a fialová, zvíře vlk, pták havran, nástroj oštěp, kámen smaragd. Z hlediska zdraví spadají pod působnost této runy potíže se zuby, choroby úst, krku a poruchy řeči. V rámci magie se využívá při rituálech k přivolání moudrosti a posílení tvůrčí energie, jako amulet pomáhá v případě zkoušek a prověrek, nebo když se na cosi hledá odpověď.

Neděle 5. května runa Inguz, Ing (bůh, dokončení)

Výklad Lucia di Moriani: Runa hovoří o pomyslném přerodu a slibuje, že vaše snahy - úsilí - dojdou odměny. Ovšem za předpokladu, že nebudete postrádat trpělivost a rozvahu. Dnešek přeje plánování. Zapisujte si své nápady, přemýšlejte nad tím, co chcete, kudy se budete ubírat dál. Můžete podumat nad možnostmi jak rozšířit podnikatelské aktivity, případně nad budoucími investicemi. V souvislosti s láskou bude velmi dobře především zamilovaným. A pokud snad řešíte v partnerském vztahu nějaké neshody, udělejte něco pro to, aby se situace uklidnila.

K runě Inguz je řazena představa boha úrody Inga, který svým dotykem oplodňuje celou krajinu. Pojí se k ní nosová hláska N, strom jabloň, rostlina hořec, živly vzduch a oheň, barvy oranžová a žlutá, číslo 22, zvíře kanec, pták kukačka, kámen jantar, věc přilba. V rámci zdraví do sféry vlivu této runy spadají potíže a poruchy mužských pohlavních orgánů. V magii je Inguz součástí rituálů k zajištěné úrody, hojnosti a plodnosti. V podobě amuletu rozvíjí kreativitu, pomáhá člověku dosáhnout cíle.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes263
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden263
Tento měsícTento měsíc6644

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice