2701babylonsky 1Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí

z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Chcete-li si tento měsíc užít a poznat i utajované krásy romantiky a intimity, musíte odsunout svou beraní zarputilost na vedlejší kolej, jak se říká. Nechte svou drahou polovičku volně dýchat a povolte uzdu fantazii. Pak se začnou dít zajímavé věci.

Býk – Zurvan

Tím, že půjdete do všeho po hlavě a nebudete se ohlížet napravo ani nalevo, rozhodně nic nezískáte ani nevyřešíte. Zkuste se zamyslet nad svým přístupem k ostatním, zda jim příliš nevnucujete své názory a také cíle. Nechte jim prostor k sebevyjádření.

Blíženci – Naum

Úspěch vašeho konání závisí jen na tom, jak dokážete komunikovat s lidmi, s nimiž budete mít obchodní jednání nebo nějaké společné zájmy. Jste obratní diplomaté, a proto využijte veškerých svých předností k získání podpory.

Rak – Enki

Máte za sebou poměrně složité a pracovně náročné období, protože využijte těchto dní k dobíjení energie a k aktivnímu odpočinku. Vypněte telefon a vydejte se třeba na túry do přírody nebo za sluncem k moři. Nač čekat?

Lev – Verethragna

Dojde na lámání chleba, jak se říká, tam, kde jste přikročili k nějakým razantním finančním opatřením. Zda byla správná, se ukáže velmi brzy. Pokud jste nejednali úplně férově, vrátí se vám to jako bumerang. Náprava je však ještě možná.

Panna – An

Využijte přílivu sil a vrhněte se na aktivity, které jsou možná trochu komplikované, ale zato vám mohou přinést splnění vašich přání a snů. Plánujte a zároveň jednejte, klidně cestujte nebo si budujte nový domov. Čekají vás nové začátky.

Váhy – Mithra

Toto období vám přinese mnoho radosti a také zajímavých příležitostí, jak se ukázat v lepším světle před někým, na kom vám velmi záleží. Dokažte, že je na vás spolehnutí, že vaše slovo je pevné jako skála, a máte vyhráno.

Štír – Enlil

Sklony k utrácení se snažte potlačit, a to i tehdy, pokud se nějaká koupě bude jevit jako výhodná. Zbytečně byste si zkomplikovali život a nakonec došli k závěru, že jste se stali naivní obětí nějakého podřadného podfuku.

Střelec – Ahura Mazda

Máj pro vás opravdu bude časem lásky, neboť se konečně dočkáte odpovědi na to, co vás nejvíce zajímá – zda k vám objekt vašeho zájmu také něco cítí. Pokud jste zadaní, užijete si tento měsíc jako ještě nikdy. Povolte tedy uzdu fantazii.

Kozorožec – Váju

Vítr ve vlasech a slunce ve tváři – tak by se dal charakterizovat tento měsíc, který se ponese ve znamení romantiky a experimentů. Užijte si jej, jak nejlépe to půjde, nebraňte se ničemu, co vám bude příjemné. Práce a povinností si ještě užijte dosytosti.

Vodnář – Apam Napát

Kdo se bojí, nesmí do lesa. To by mělo být pro tyto dny vaše krédo. A je jedno, jestli půjde o zaměstnání nebo vztahové záležitosti či dokonce lásku. Dodejte si kuráž a udělejte něco neočekávaného, netradičního – prostě se odvažte.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Vaše krásná patronka a bohyně vod vám pro tento měsíc slibuje příliv milostných příležitostí, neboť vládne vesmírnému moři a dokáže žíznivým ukázat zázračný pramen štěstí. Využijte toho a upevněte, nebo získejte, láskyplný vztah.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes127
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1089
Tento měsícTento měsíc7470

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice