penze+ 2. a 3. května: Obchody by se měly díky pozitivnímu chronomu Merkuru s Jupiterem hýbat, jsou to dny ideální pro důležitá jednání i pro podpisy významných smluv.

+ 4. až 7. května: Lze očekávat

inicializaci další vlny obchodních válek a mezinárodních sporů, jež mohou vyústit ve zdražování produktů i surovin. Nepříznivý chronom mezi Marsem a Jupiterem, rovněž pak mezi Venuší a Saturnem nevěstí mnoho dobrého pro světový obchod ani pro mezinárodní spolupráci. Profitovat však z této nestability mohou zbrojařské koncerny a firmy podporující bezpečnost.

+ 8. až 22. května: Dění na burzách, v mezinárodní politice i ekonomice budou ovlivňovat vcelku harmonicky působící chronomy, situace se stabilizuje a je tu velká pravděpodobnost býčích nálad investorů. Dá se očekávat též růst akcií stavebních firem, developerů, finančních společností a bank. Lidé by měli být pozitivně naladěni a měli by ochotně investovat své úspory do věcí kvalitních trvalejší hodnoty (do nemovitostí či uměleckých děl). Vzhledem k tomu, že v těchto dnech se projeví výrazné chronomy Uranu, lze předpokládat, že světlo světa spatří převratné novinky vědy a techniky, které změní na světových trzích rovnováhu sil. Může také dojít k růstu kurzů kryptoměn.

+ 29. až 31. května: Toto není vzhledem k problematicky působícímu chronomu Neptunu zrovna ideální čas pro větší investice ani pro důležitá jednání, stoupá riziko setkání s podvodníky.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice budou značně rozporuplné. V první květnové dekádě by se na našem území měly obchody hýbat a náš stát může zaznamenat úspěchy na poli mezinárodních vztahů i ve sféře ekonomické. Pak však mezi 12. a 25. květnem přichází velmi náročné chronomy, za nichž by mohla přijít nestabilita politická i ekonomická. Vyloučit nelze ani tlaky na odvolání některých ministrů, významných úředníků či přímo celé vlády, odhaleny mohou být další případy korupce ve vysokých kruzích. Dojít může k rozkolísání kurzu naší měny a burzovního indexu.

www.stribny.cz

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes126
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1088
Tento měsícTento měsíc7469

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice