0706mandala a bylinkyČERVEN

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Jedno staré přísloví říká: „Není na světě bylina, která by na něco nebyla.“ Astrologie připisuje jednotlivým znamením zvěrokruhu bylinky, které jsou pro ně velice vhodné a účinné. Lze z nich připravovat čaje, masti a kapky, případně si je můžete přidávat do jídla a

podobně.

Nerovnováha, která je vlastní většině Blíženců, je znát na stavu těla i duše. Pro okolí je občas náročné s Blíženci dobře vycházet. Blíženci by měli věnovat větší pozornost řádnému doléčení při nemocech dýchacích cest. Neměli by se, pokud možno, rozčilovat. V případě, že na ně přijde vlna rozhořčení, vzedmou se emoce, je pro ně ideální vůně konvalinky, prospěje jim popíjení odvaru z meduňky či kozlíku lékařského. Pokud je trápí kašel, doporučuji jim jako skvělého pomocníka odvar z lněného semínka, do kterého si přidají trochu citronu a medu. Pokud jim začnou starosti, jak se říká, přerůstat přes hlavu, uleví jim luční kmín, tedy koření používané běžně při vaření.

Psychotronik Ing. Josef Schrötter

Obrázek je energeticky aktivován pro léčení, k harmonizaci a posílení organismu. Aplikace - přikládáním na problematická místa na těle nebo volným působením obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru po dobu 20 až 40 minut dvakrát denně.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes263
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden263
Tento měsícTento měsíc6644

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice