kartyPoustevník, Blázen, Slunce

Nic vám nebude cizí, do nových věcí se budete vrhat doslova po hlavě. Ale buďte při svém jednání také trochu opatrní. Příležitosti by se neměly nechávat jen tak, ale zároveň byste měli přesně vědět, zda to, čemu jdete naproti, je opravdu

váš sen, vaše touha. Pokud plníte přání ostatních, jdete ruku v ruce se systémem, mohli byste být brzy zklamaní. Dařit se tedy skutečně bude, ale hlavně tam, kde je srdce, nejen mozek. Dostanete příležitost si vše dobře promyslet.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Hvězda

Máte před sebou skvělý měsíc, příležitosti a nápady se jen pohrnou, ale k jejich uskutečnění dojde později. Vybírejte tedy dobře, držte se při zemi. Vše, co se bude jevit úžasně, tak skvělé být nemusí. Věřte hlavně tomu, co bude blízké vašemu srdci a osloví vás hned napoprvé. Později velmi oceníte své kroky. Práce, veškeré počínání, se vám může stát koníčkem.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Kolo osudu

Situace vás trochu prozkouší a možná i donutí popřemýšlet víc o svém životě. Otázky, kam vlastně patříte a zda jdete správným směrem, budou na denním pořádku. Vše je o sebelásce, o tom, kolik jste schopni dát sami sobě. Trocha sobectví tedy není vůbec od věci, měli byste myslet na vše, co chcete a zároveň si své sny i plnit. Začněte postupně, systematicky.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Císařovna

Vaše plány budou úspěšně dovršeny, měli byste jednat rychle. Máte před sebou skvělý měsíc, kdy si můžete plnit i životní sny, je ovšem potřeba skutečně pracovat. Vyplatí se aktivita, snaha, na odpočinek bude čas později. Můžete dosáhnout velkých věcí nejen v pracovní oblasti, ale také v partnerském životě. Tam, kde se plánují potomci, bude velká šance na přírůstek do rodiny.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Smrt

Vaše snažení se může dostat do bodu nula. Mohou se vám zhroutit hodnoty, materiální jistoty. Vězte, že osud vám jen připravuje místo pro spoustu nových věcí. Neberte tragicky, pokud přijdete o něco, na čem jste závislí. Už to bylo překonané a brzdilo by vás to, ať se jednalo o cokoli. Nechte vše v klidu proběhnout a počkejte si na vhodnější chvíli, pak objevíte jiné hodnoty.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Spravedlnost

Vyplatí se poctivost a upřímnost. Očekávat ji sice budete i od ostatních, ale pozor, abyste nepřeháněli svou snahu o nápravu světa. Pamatujte, že pokud chcete cokoli změnit, měli byste začít u sebe. Jen zde můžete udělat kus práce, okouzlit svou osobností, vše půjde snadno. Ať už to budou různé domluvy nebo ujednání. Úspěšní budete i při jednáních s úřady.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Milenci

Srdce může být v nesouladu s rozumem a naopak. Pokud ucítíte, že vám právě srdce něco napovídá, zkuste nechat rozum chvíli stranou. Vyplatí se to, neboť ne vše se dá zaškatulkovat a logicky odvodit, změřit. Strach vás nikam neposune, nemějte ho ale za nepřítele. Buďte s ním naopak kamarádi, může být dobrou kontrolkou v rizikových situacích.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Soud

Pokud jste měli jakkoli špatné období, můžete si být jisti, že končí. Jestli se daří, bude i nadále, zároveň na své cestě naleznete spoustu nových věcí a lidí. Nejspíš zjistíte, že v některých vazbách nezůstal kámen na kameni, že je vše jinak. Ale tak to má být. Připravte se tedy na spoustu zásadních změn, zcela jistě je oceníte. Pomalu se z vás stává nový člověk.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Mírnost

Očekávejte vyrovnané chvíle, měsíc sice zdánlivě nic nového nepřinese, ale může to být klamné zdání. Sázejte na trpělivost, unáhlené kroky vás mohou z vaší cesty svést. Všímejte si dění, buďte aktivní, ale jen tam, kde se po vás akce bude jednoznačně žádat. Hledejte spřízněné duše, především v pracovní oblasti se vyplatí obklopovat těmi správnými lidmi.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Síla

Jste plni sebevědomí, vše máte pečlivě pod kontrolou. Můžete skutečně dosáhnout velkých věcí, otázkou jen je, za jakou cenu. Pokud totiž své silné ego použijete na nesprávném místě, mohlo by se snadno stát, že přehlédnete opravdové nepřátele, nebo že se vám život začne bortit pod rukama. Hledejte zlatou střední cestu, vyplatí se také vstřícnost.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Viselec

Okolnosti vás mohou donutit k zastavení, váš pohyb dopředu může být výrazně omezen. Vesmír vás ale jen varuje, chce, abyste se věnovali tomu, co je důležité, protože vám tato podstata stále uniká. Pamatujte, že neexistuje neřešitelná situace, jen se tak momentálně jeví a je otázkou času, kdy se vše dá zase do pohybu. Vesmír vás tedy povede tak rychle, jak bude potřeba.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Věž

Pokud se vám život hroutí pod rukama, stavíte na špatných základech. Věnujte se všemu, co se kolem vás bude dít, přemýšlejte dobře nad příčinami. Někde děláte chybu a je potřeba ji odhalit. Může to být dokonce více chyb. Postupně je odstraňujte, pracujte systematicky. Nehledejte viníky kolem, změny chce osud po vás.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Měsíc

Ocitnete se nejednou v náročnějším prostředí intrik, pomluv, nepřejícnosti. S nepřáteli se ale nemusíte hned pouštět do boje. Často zcela postačí, pokud si budete umět vytvořit na situaci nadhled, budete myslet pozitivně. Nic vás pak nemůže porazit a snadno odhalíte, kde je třeba opatrnosti a kde důvěřovat naopak můžete. Pozor na různé lákavé pasti, budou zrádné.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes258
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden258
Tento měsícTento měsíc6639

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice