1(1)Jaký bude úplněk, který vrcholí 29. května? Olga Krumlovská ho hodnotí v rámci jednotlivých znamení zvěrokruhu následovně...

Beran: Pro zrozence prvního dekanu je úplněk velmi pozitivní - je třeba věnovat

pozornost fyzické i psychické kondici. Umění zbavit se stresu je klíčové. Objeví se nové perspektivy, které v nich ale možná v první chvíli nadšení nevzbudí. Až po čase je ocení. Také zrozenci druhého dekanu mají úplněk pozitivní - mohou napravit předchozí přehmaty a chyby. Ve vztazích ke známým by si však měli zachovávat odstup. Obchodování všeho druhu jim přinese úspěch. Pro zrozence třetího dekanu je úplněk neutrální - mohou si užívat drobné radosti života (hry s dětmi, krmení labutí a podobně). Práci a finanční záležitosti či podnikání teď nemá smysl řešit.

Býk: Pro zrozence prvního dekanu bude úplněk neutrální - pozor na přepracovanost, doporučit jim lze relax, odpočinek, jinak přijdou bolesti hlavy, nemoci. Býci druhého dekanu mohou rovněž počítat s neutrálním úplňkem - potíže, které se nedávno ozvaly, jim signalizují, že je vhodný čas na změnu životosprávy. Lze začít i s dietou, vůle a chuť bojovat jim chybět nebudou. Měli by však aktivovat také optimismus a pozitivní přístup. Pro zrozence třetího dekanu je úplněk velmi silný - zřejmě budou sklízet poklony a úspěch. Dokážou se správně rozhodovat. Dny přejí upevňování vztahů, dořešení starých problémů, vyřešení krize, odpuštění a novým začátkům.

Blíženci: Zrozence prvního dekanu čeká velmi silný úplněk, mohou se těšit na nové příležitosti. Může dojít na otřesy a změny v pracovní sféře. Objeví-li se nové možnosti uplatnění, měli by je využít. Zrozenci druhého dekanu mají rovněž úplněk silný a důležitý - je před nimi rozhodnutí v rámci citové sféry. Pozor na flirt a nevěru, srdeční jistoty se mohou dostat do ohrožení. Pro Blížence třetího dekanu bude úplněk neutrální - čeká je relativní klid. Některé z tranzitů však varují před podceněním rizik a přeceňování sil. Je nutné dbát více na životosprávu.

Rak: Zrozenci prvního dekanu mohou počítat s neutrálním úplňkem - případné potíže budou jen upozorněním, že je nutné řešit to důležité, pracovat na sobě. Doba přeje i naprosté změně image, zlepšení kondice a lékařským zákrokům. I pro zrozence druhého dekanu je úplněk neutrální - mohou si užívat smyslných požitků a něhy. Také se mohou zbavit pomyslných pout, která je omezují v aktivitách všeho druhu (společenských, cestovatelských). Raky třetího dekanu čeká též neutrální úplněk, měli by však být ve střehu a nedělat unáhlená rozhodnutí v rámci práce, podnikání nebo financí. Pozor též na přecenění sil a možností.

Lev: Zrozenci prvního dekanu mohou počítat s pozitivním úplňkem. Čas přeje rodinným setkáním a aktivitám. Lze absolvovat welness, procházky a výlety do přírody též prospějí jejich tělu i duši. Lvi druhého dekanu mají před sebou pozitivní úplněk. Nebude jim chybět pevná vůle, disciplína ani houževnatost, také štěstí mají na své straně. Tedy vyjma sféry milostné, tam se mohou pohybovat jako slon v porcelánu, jak se říká. Pro Lvy třetího dekanu už bude úplněk lehce nepříznivý. Poroste jejich nespokojenost, měli by si dávat větší pozor na to, komu důvěřují.

Panna: Zrozenci prvního dekanu musí být ve střehu, úplněk je pro ně nepříznivý. Pozornost je na místě zvláště v rámci zdraví, hrozí jim úrazy, mrtvice, infarkty. Při potížích by neměli váhat s návštěvou lékaře. Prevence je důležitá. Zrozence druhého dekanu čeká velmi nepříznivý úplněk, který může přinést zbytečné chyby. Nespěchejte v touze po úspěchu, vyhněte se intrikám. Štěstí vám přinese náruč partnera. Panny třetího dekanu však mohou počítat a příznivým úplňkem, oddechnou si. Pokud je cokoli trápilo či brzdilo, situace se uvolní. Doba přeje sportovním aktivitám, zbavování se zlozvyků.

Váhy: Pro zrozence prvního dekanu je úplněk velmi příznivý, mohou se těšit na nové šance. Silný tranzit slibuje změny v pracovní oblast, přinesou nové příležitosti, jak se uplatnit a blýsknout. Váhy druhého dekanu mohou rovněž počítat se slušnou přízní úplňku, mohou na sobě zapracovat. Je čas začít sportovat, dny přejí i plastickým operacím a změnám image. Pro Váhy třetího dekanu bude úplněk neutrální. Není vhodné se přetěžovat ani za nikoho tahat horké kaštany z ohně, jak se říká.

Štír: Zrozenci prvního dekanu mají před sebou neutrální úplněk, přesto mohou zapracovat na nějakých změnách v rámci kondice, volnočasových aktivit, životosprávy. Štíři druhého dekanu nechť jsou v klidu, úplněk je i pro ně neutrální. Když nepřecení své síly a nebudou tříštit pozornost bude se jim celkem dařit. Štíry třetího dekanu zastihne nebezpečný úplněk. Pozor na přenášení problémů ze zaměstnání do soukromí, došlo by na hádky s hlubšími následky. Díky citlivosti a pozornosti lze předejít partnerským potížím. Úplněk rozhodně nepřeje milostným dobrodružstvím.

Střelec: Pro zrozence prvního dekanu je úplněk velmi nebezpečný. Měli by aktivovat trpělivost, když se jim nebude dařit podle jejich záměrů. Úplněk je může svádět k falešným představám, jenže ty by vedly ke zklamání. Také Střelci druhého dekanu mají úplněk velmi nebezpečný. Čeká je velká pracovní zátěž, budou na ně kladeny vysoké nároky. Střelci třetího dekanu mají však úplněk neutrální. Musejí si ale pohlídat, aby jejich sny o kariéře byly reálné, aby neunikali od potíží pomocí drog či alkoholu. Dařit se jim zato může v uměleckých profesích.

Kozoroh: Zrozenci prvního dekanu mohou počítat s neutrálním úplňkem. Nebudou si stěžovat na nedostatek práce či ocenění. Budou sklízet to, co zaseli v předchozích dnech. Kozorohy druhého dekanu čeká rovněž úplněk neutrální. Mohou však narazit na kohosi, kdo se jim bude snažit uškodit. V takovém případě by měli držet nervy na uzdě, zbytečně se moc nerozčilovat, aby negativně neovlivnili svou psychiku a zdraví. Zrozenci třetího dekanu mohou počítat s pozitivním úplňkem. Je-li před nimi lékařský zákrok, nemusejí se obávat, prospěje jim. Zapracovat mohou na změně životního stylu.

Vodnář: Zrozenci prvního dekanu mají úplněk velmi příznivý. Z přátelství může vzniknout láska. Na pozoru by se měly mít starší ročníky - jejich štěstí nemusí mít dlouhého trvání. Vodnáři druhého dekanu rovněž mohou počítat s velmi příznivým úplňkem, na obzoru se rýsují pracovní změny. Do života jim může vstoupit vlivný člověk, štěstí jm bude nakloněno i v loterii a sázkách. Ovšem ve společnosti pozor, aby nedošlo na ztráty a krádeže. Vodnáře třetího dekanu čeká úplněk lehce nepříznivý. Pokud zachovají chladnou hlavu a vezmou rozum do hrsti, nic je neohrozí. Láska pro ně ale bude v tyto dny okrajovou záležitostí. Pokud v souvislosti s ní usnou na vavřínech, jak se říká, mohou si zadělat na problém.

Ryby: Zrozenci prvního dekanu čeká úplněk velmi nebezpečný. Pokud se objeví zdravotní potíže, není nutné panikařit. Budou-li opatrní, nepříznivou konstelaci téměř nepocítí. Na pořad dne by se měly dostat úvahy o sebezdokonalování. Ryby druhého dekanu nechť počítají s negativním úplňkem. Je vhodnější držet jazyk za zuby, nechlubit se projekty a nápady. A pozor - jakékoli prohřešky v rámci práce budou tvrdě potrestány. Pro Ryby třetího dekanu je však tento úplněk výborný. Nesmí však riskovat v rámci zdraví.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141239
DnesDnes240
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden240
Tento měsícTento měsíc6621

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice