03E12118 2Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Od středy se bude astrologické klima pro naši republiku i pro svět vylepšovat a poslední květnové dny i počátek června by měly přát vylepšování vztahů stávajících či navazování

vztahů nových. Výrazně k tomu přispěje i přechod Merkuru ze zemského znamení Býka do vzdušného znamení Blíženců, k němuž dojde ve středu 30. května v 1.49 hodin SELČ (Merkur v této pozici setrvá až do 12. června). Světu by to mohlo přinést zlepšení komunikace mezi rozhádanými jednotlivci i znepřátelenými státy, urychlí to také výměnu zboží a tok informací. V tomto týdnu vytvoří tranzitující Jupiter ve znamení Štíra trigon na svou vlastní pozici v horoskopu republiky ve znamení Raka, takže by náš stát mohl uzavřít významné vnitropolitické i mezinárodní dohody. Úspěchy mohou zaznamenat naši obchodníci, diplomati i politici.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí a úterý: Pondělí je z astrologického hlediska hodně náročným dnem pro náš stát. Může stoupat počet karambolů na cestách i v mezilidských vztazích (Merkur kvadrát Saturn republiky, Mars kvadrát Slunce republiky). V úterý v 16.19 hodin vrcholí úplněk (Slunce v Blížencích v opozici na Lunu ve Střelci). Dá se předpokládat, že citliví jedinci budou podrážděním nohou unáhleně reagovat na podněty. Čas je nicméně vhodný i pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

+ Středa a čtvrtek: Poslední dva květnové dny jsou z pohledu astrologa celkem pohodové. Komunikace by neměla váznout (přesný trigon mezi tranzitující Venuší a Merkurem republiky). Slunce v sextilu s Neptunem republiky vybízí k návštěvám kulturních zařízení.

+ Pátek až neděle: O víkendu se na ekliptice vytvoří velký vodní trigon, a to mezi Venuší v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách. Díky tomu budou brány k vyšším duchovním stavům při meditacích či při rozjímání pootevřeny, lidé budou citlivější a k sobě navzájem vnímavější. V tomto čase mohou vzniknout umělecká díla nadčasové hodnoty. Také se dá říci, že se v těchto dnech narodí (zejména v pátek a v sobotu) mnoho vynikajících umělců, psychologů a duchovních mistrů, kteří této planetě budou velmi užiteční.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes126
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1088
Tento měsícTento měsíc7469

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice