Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „V tomto týdnu dochází na ekliptice k velkým změnám a ve společnosti i v přírodě zavane nový a svěží vítr. Hned v pondělí přechází Slunce na své pouti ekliptikou ze zemského znamení Býka do vzdušného a pohyblivého znamení Blíženců a bude se v tomto znamení pohybovat v harmonické vazbě s Marsem ve

znamení Vodnáře. To prospěje komunikaci mezi znepřátelenými státy a rozhádanými jedinci, kompromisů a rozumných dohod by mělo být docíleno snáze než v předchozích dnech. Liberální a duchovně založené proudy společnosti pak povzbudí trigon mezi Jupiterem ve znamení Štíra a Neptunem ve znamení Ryb. Kreativní jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty. Pro tentokráte by pravda a láska měly vítězit nad zlobou a nad nenávistí.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí a úterý - tranzitující Merkur ve znamení Býka je v sextilu s Jupiterem republiky ve znamení Raka, což by mělo přinést úspěchy našim obchodníkům, politikům i diplomatům.

+ Středa a čtvrtek - komunikace by neměla váznout, přesný trigon mezi Sluncem a Marsem přeje odvážným projektům a sportovním aktivitám.

Pátek až neděle - pátek a sobotu ovlivní opozice mezi Venuší ve znamení Raka a Saturnem ve znamení Kozoroha. To může ochladit klima ve společnosti i v přírodě. Sobota a neděle pak bude díky kvadrátům tranzitujícího Merkuru ve znamení Býka na Lunu republiky ve znamení Lva a na Uran republiky ve znamení Vodnáře poněkud havarijní a úrazová. Technika se může vymykat kontrole obsluhy a četnost karambolů bude stoupat i díky kvadrátu tranzitujícího Marsu ve znamení Vodnáře na Slunce republiky ve znamení Štíra.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141248
DnesDnes329
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden329
Tento měsícTento měsíc6710

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice