Runa Othala - obrácená

Výklad Lucia di Moriani: Runa tažená pro dnešní den naznačuje, že se dění i myšlenky mohou více točit kolem majetku, finanční situace, a to zejména v rámci rodinného zázemí. Raději zbytečně neutrácejte, nesázejte a ani

peníze nikomu nepůjčujte. Runa vás varuje před unáhleným rozhodováním, zvláště co se nákupů a prodeje týká. Nenechte se zlákat nabídkou výhodných podmínek, informace, které dostanete, mohou být zavádějící ( a to se týká i případné nabídky „lepší“ práce, ponechte si čas na rozmyšlenou a ověřte si, co je vám prezentováno). Majetkové záležitosti, peníze, mohou zvyšovat napětí v rodinách, mohou se stát pomyslnou rozbuškou a zdrojem konfliktů mezi příbuznými.
Anglosaská runová poezie o runě Othala hovoří jako o majetku, který je každému člověku velmi drahý, díky němuž může ve svém domově užívat věcí příjemných a spravedlivých. K runě se pojí hláska O, číslo 23, keř hloh, léčivé rostliny zlatobýl a jetel, barvy červená a tmavě žlutá, kámen rubín, živel oheň. V souvislosti se zdravím ji lze využít při diagnostice a léčení nemocí, které mají dědičný základ. Je součástí rituálů na ochranu majetku a financí.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes116
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1078
Tento měsícTento měsíc7459

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice