Runa Uruz – obrácená

Výklad Lucia di Moriani: Tato runa tažená v obrácené pozici nese sice poselství varovné, nikoli však nepříznivé. Přibrzděte tedy a zbystřete. Jestliže se před vámi objeví nějaká slibná nabídka, příležitost, nežeňte do ničeho po hlavě, jak se říká. Zdaleka ne vše totiž bude takové, jaké se na první pohled jeví. Ověřujte si

proto pečlivěji informace, které dostáváte, snažte se o objektivní hodnocení situací, jimiž procházíte. Cíleně dnes posilujte svou psychiku, neboť na vás mohou dolehnout obavy ze změn či samoty. Pamatujte, že i svou slabost můžete přeměnit v sílu, stačí se rozhodnout. Ovšem i se silou se musí nakládat rozumně!

Runa URUZ bývá vyobrazena jako pratur, silné, mocné a těžko ulovitelné zvíře, které zarputile překonává překážky. Jde o runu energie, síly a rychlosti. K runě Uruz se pojí strom stříbrná bříza, rostlina mech močálový, živly oheň a voda, drahokam rubín, planeta Neptun, barvy fialová a tmavě zelená, hláska U, číslo dva, roční období zima (zimní slunovrat). Z hlediska zdraví může člověku navrátit fyzickou sílu, do sféry jejího vlivu spadají svaly. V podobě amuletu zbavuje člověka duchovního neklidu. Je součástí rituálů, které pomáhají člověku čehosi dosáhnout, překonat překážky.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes264
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden264
Tento měsícTento měsíc6645

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice