Runa Dagaz

Výklad Lucia di Moriani: Tažená runa naznačuje, že se dnes nudit rozhodně nebudete. Doporučuje vám dobře rozvrhnout síly, abyste vše, co přijde, zvládli. Mohou totiž přijít i situace, s nimž jste nepočítali, mohou se k vám dostat překvapivé informace. Nicméně runa je

pozitivní, a tak z toho všeho nakonec budete mít nějaký užitek a to, do čeho se dnes pustíte, má naději na zdárné dokončení a úspěch. Stačí, když budete objektivně posuzovat své možnosti. Runa nevylučuje ani příležitost ke kariérnímu postupu. A jestliže se snad ocitnete v nepříjemné situaci v rámci pracovního procesu, není třeba se bát, dokážete vyřešit prakticky cokoli. Měli byste dosáhnout dobrých výsledků i v rámci školení či studia. Také co se vztahů a sféry milostné týká, blýská se na lepší časy. I ten, kdo byl dlouho sám, se může zamilovat.

Název této runy je překládán jako DEN, symbolizuje vycházejícího slunce nad krajinou. Jde o pozitivní runu s atributy bezpečí, pokrok, vývoj, odhalování tajemství, osvícení či poznání, překvapivá změna – novinka. K runě se pojí letní slunovrat, číslo 24, stromy jedle a jeřáb, léčivá rostlina šalvěj, živel oheň, barvy červená a bledě modrá, hláska D, kámen diamant. V souvislosti se zdravím ji lze využít k zahnání úzkosti či strachu, v boji s duševními chorobami. V magii je součástí rituálů k vyvolání změn a přitáhnutí nových začátků. Jako amulet chrání člověka před iluzemi.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes126
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1088
Tento měsícTento měsíc7469

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice