Květen je bezpochyby považován za nejkrásnější měsíc roku. Příroda se ukazuje v plné kráse, nabízí nádhernou pastvu pro oči. Rozkvetlý máj ale přeje také zamilovaným. Jste v lásce zdrženliví, vášniví, dokážete se jí zcela otevřít? Jste přitažlivým partnerem pro svůj protějšek? Jak chutnají vaše polibky? Záleží na tom, v jakém znamení zvěrokruhu jste

se narodili.

Beran

V partnerským vztazích to bývá právě on, který určuje směr. I v lásce se projevuje jeho obdivuhodná aktivita, taktika, usilovně se snaží dosáhnout svého. Když se Beran zamiluje, je schopen a ochoten bořit všechno staré pro nové. Na každém kroku dává na odiv svou sebejistotu, vůli trvale bojovat za svůj cíl, i v lásce se nezdržuje žádnými oklikami. Když něco nejde dostatečně rychle, jeho nadšení opadá. Beranovy polibky jsou plné energie, dobyvačné, ale stále hledá něco nového, vzrušivější pocity.

Býk

I v lásce se projevuje Býkova nedůvěřivost, opatrnost. Pokud ji překoná, najde protějšek, s nímž souzní, umí vytvořit báječnou atmosféru, partnerskou pohodu, dokáže být velkou oporou. Vždy stojí pevně oběma nohama na zemi, nic si nemaluje narůžovo. Opačné pohlaví miluje silně, bez sentimentality a zbytečného dvoření, proto se od něj těžko někdo dočká vyznání lásky. Manželský svazek je pro něj posvátný, za udržení vztahu nelituje vydat veškerou energii. K prvnímu polibku se dlouho odhodlává. V lásce mu nelze upřít velkou smyslnost, vášeň, zvláštní kouzlo.

Blíženci

Jsou zvídaví a drží se zásady, že tajemství jsou tu proto, aby se odhalovala. Když se skutečně zamilují, rozdali by se, dokáží i nemožné. Ke svému partnerovi jsou vždy galantní, pozorní, projevují se jako výborní společníci. V každodenním životě jsou ochotni druhým dopřávat stejnou svobodu a volnost, na jakési osobují právo oni sami. Jejich způsob existence může někomu připadat dost dobrodružný a vzrušující a ne každému protějšku bude vyhovovat jejich vnitřní nepokoj. Blíženci líbají s obdivuhodnou fantazií, nikdy nevíte, čím mohou překvapit.

Rak

Je dobrák, trochu stydlivý, váhavý a přitom ho mrzí, když si ho nikdo nevšímá. Chvíli trvá, než si ho získáte. Sympatiemi rozhodně nemrhá. Za jeho zdrženlivostí se skrývá obava, aby se nezesměšnil. Drží se zásady, že co nemáš sám rád, nečiň jinému. Rak je domácký typ, rád je obklopen svými blízkými v bezpečí domova. Polibky si dovede jaksepatří vychutnávat, dokáže se na ně soustředit, umí být něžný, vroucný. V délce líbání je prý skutečný mistr.

Lev

Jeho mysl je šlechetná, velkorysá, touží po vládě. Nezná pocit strachu a méněcennosti, umí být maximálně taktní. V lásce mívá štěstí. Svou rozhodností, cílevědomostí, neopominutelným osobním kouzlem a tvořivou energií se mu daří získat vše, co si usmyslí. I v lásce si určuje vysoké cíle a překážky zdolává bez oklik, se ctí. Lva lze snadno obelhat, protože nedovede pochopit, že by ho mohl někdo zklamat. Polibek považuje za vyznamenání a usiluje o to, aby byl pro obě strany nezapomenutelným zážitkem. O svém výkonu nikdy nepochybuje.

Panna

Láska a sex jí nikdy nezatemní mozek. V projevech citů je velmi úzkostlivá, zdánlivě zdrženlivá, působí až trochu upjatě, do ničeho se neřítí po hlavě. Ale i Panna se občas nechá strhnout do nečekaně prudkého víru nějakého erotického dobrodružství. V Panně se skrývá oddaný a přizpůsobivý partner, který vždy dá přednost kvalitě před kvantitou. Miluje věrně a odevzdaně. I z obyčejného polibku učiní nezapomenutelný zážitek, umí být nezkrotná a divoká.

Váhy

Chodí světem se srdcem na dlani. Jedná se o vyrovnané, jisté a stálé jedince, kteří jsou ve svém nitru nerozhodní a nejistí. Zdánlivě neochvějné, ale každému přístupné, Váhy se rády přátelí s lidmi se silnou povahou, protože se samy za takové považují. Smyslné, ve skrytu duše trochu bohémské a uměleckým talentem nadané Váhy potřebují po svém boku někoho, kdo by sice plnou měrou naplňoval jejich touhu po uznání a lichotkách, ale zároveň jim pomohl udržet na uzdě sklony k ješitnému velikášství. Jejich škála polibků je velmi široká, na líbání mají talent.

Štír

Těžko odhadnout, jestli vám v příštím momentě snese modré z nebe, nebo vám vynadá. Štír potřebuje nahlas chválit. Jde o bytost vášnivou, okouzlující, bystrou, důvtipnou, která se snaží chovat nenápadně. Koho miluje, toho dokáže zahrnout neuhasínajícími city, pro lásku obětuje vše, dovede slepě následovat partnera a při zklamání se hroutí. Většinou uzavírá manželství z lásky. Štír může překvapit výstřední sexualitou. Zpočátku líbá poněkud ostýchavě, ale jakmile „pozná terén“, vystupuje jako nespoutaný živel, líbá bez zábran.

Střelec

Podnikavost je mu vlastní, dobrodružství se rozhodně nevyhýbá. Jde o činorodé, energické, neustále trochu neklidné znamení. Lehce vzplane a miluje vášnivě. Nezávislý a svobodomyslný Střelec bere život z té lepší stránky, nečinnost a stojaté vody ho doslova ničí. Jeho citový život ale bývá často neúspěšný, při hádkách jedná impulzivně, takt a diplomacie nepatří k jeho typickým vlastnostem. A jaké polibky od Střelce očekávat? Jsou vášnivé, ale potřeba změny, nových vzruchů je někdy silnější než věrnost.

Kozorožec

Prakticky orientovaný Kozorožec si libuje ve vyšlapaných cestičkách, lpí na pevné půdě. Svoje pocity i emoce dokáže obdivuhodně skrývat. Jeho láska se těžko získává, ale výsledek stojí za to, protože když miluje, tak celou duší. Vůči manželství má předsudky a výhrady, vstupuje do něj nerad. Pak ho však buduje jako pevný dům. Pokud se Kozorožec v lásce zklame, uzavírá se do sebe. I v intimních chvílích nerad nad sebou ztrácí kontrolu. Jeho polibky nelze označit jako nejvášnivější.

Vodnář

Stejně jako v jiných oblastech života i v lásce se umí rychle nadchnout, ale také své ideály rychle opustit. Libuje si v překvapení a originalitě, milostné city u něj bývají někdy až příliš silné. Spaluje sebe i jiné. V lásce bývá trochu nevyzpytatelný, potřebuje však duševní souznění, duchaplnou konverzaci. Na rozdíl od svého předmanželského života bývá po svatbě stálý. Romantické projevy, velká gesta, štědrost, to vše patří k Vodnářově lásce. Když jsou jeho city opětovány, dá si na polibcích záležet.

Ryby

Někdy mají problém porozumět samy sobě. V lásce jsou Ryby nesmělé a většinou nechávají iniciativu na svém protějšku, drží se zpátky. Potrpí si však na romantiku - vyznání lásky, originální dárečky, vodění za ručičku, něžné doteky. Žijí intenzivním vnitřním životem, je to znamení neobyčejně přizpůsobivé, snadno ovlivnitelné, poddajné. Ryby líbají vroucně a vždy více než na vlastní prožitek myslí na partnera. Ale jen zřídka se odváží v intimních chvílích být aktivní, přicházet s něčím novým, experimentovat.

(pru)

Foto Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes127
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1089
Tento měsícTento měsíc7470

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice