BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Dům, Zábava

Užijete si rodiny, známých, příbuzných. Máte možnost upevnit vztahy a tam, kde to dosud skřípalo, snadno vyřešíte i letité spory. Zapomeňte chvíli na starosti a prostě si užívejte všeho, čeho se vám nyní

dostane. Věnujte se také koníčkům a zájmům, pokud žádné nemáte, je nejvyšší čas si nějaké hobby obstarat. Umožní vám to uvolnit se, zaměřit své myšlení kreativním směrem. Myslete pozitivně, nakazíte dobrou náladou celé okolí.

 

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Smrt, Radost

Čekají vás změny a možná budou zásadní natolik, že vám otočí život vzhůru nohama. Zůstaňte v klidu, jakmile se situace uklidní a uvidíte vše jasněji, zjistíte, že jste si výrazně polepšili. Dívejte se do budoucnosti pozitivně, beze strachu, a hlavně s klidem. Plánujte, těšte se na nové věci, připravte se na nová setkání. Nezadaní najdou životní lásku, zadaní se zase mohou dočkat kýženého potomka, po kterém už delší čas touží.

 

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Radost, Dům

Čekají vás úžasné dny, kterých můžete skutečně využít pro své další kroky. Myslete i na svá přání a touhy, můžete si naprostou většinu z nich splnit. Dočkáte se dobrých zpráv hlavně tam, kde vládne beznaděj. Hledejte klid a pohodu, zůstane vám dobrá nálada i na dny, které tak vstřícné nebudou. Vše pak půjde mnohem snadněji. Dejte se na duchovní cestu, vesmír je vám nakloněn i v tomto směru, čekají vás nová poznání.

 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Důstojník, Láska

Čekají vás sice jednání na úřadech, soudech a dalších institucích, ale můžete se těšit na kladný výsledek. Pokud tedy máte v tomto směru cokoli nedořešeno, pusťte se do práce, vše dokončíte s úspěchem ke své spokojenosti. Mezilidské vztahy se zlepší, vaše okolí se bude tvářit příznivě, jednání očekávejte příjemná a vstřícná. S partnerem si vyříkáte vše potřebné a dojde ke vzájemnému pochopení. V podnikání se objeví nové zakázky.

 

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Vdovec, Dopis

Na cestě, po které se nyní pustíte, moc spřízněných duší nečekejte. Budete kráčet sami, ale o to víc vám přijde vaše pouť zajímavá. Pokud vás lákají změny, toužíte svůj život zpestřit novými věcmi, nebojte se jim otevřít. Později na zajímavé lidi narazíte a zjistíte, že máte kolem sebe spoustu nových přátel. Ukažte nyní svou sílu a nezávislost. Komunikace bude snadná, máte-li v plánu o cokoli zažádat na úřední úrovni, bude vám vyhověno.

 

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Touha, Smutek

Jste velmi úzce spjati s minulostí, měli byste se rozhodnout, zda se chcete utápět v tom, co jste mohli udělat jinak, nebo jít prostě kupředu a zapomenout na vše špatné. Rozhodnutí je zcela na vás. Vracet se zpět jen proto, že se nedokážete smířit se současnou situací, stejně bude znamenat další trápení a neřešitelné situace. Běžte vstříc novým zítřkům a usmívejte se. Potkáte spoustu zajímavých lidí, někteří vám mohou změnit život.

 

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Faleš, Ztráta

Položte si otázku - jsou ostatní skutečně takoví, jak je vidíte? Buďte opatrní, pozor na to, komu svěřujete svá tajemství, komu důvěřujete. Čeká vás nejspíše nemilé překvapení v podobě přítele, který se jen tak doposud tvářil. Nebojte se s takovým člověkem rozejít, nebojte se ukázat, že máte svou hrdost. Kolem vás nejspíše dojde k nějakým změnám, někteří blízcí lidé z vašeho života odejdou. Dají tak ovšem prostor pro ty, kteří vás nezklamou.

 

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Zábava, Cesta

Oprostěte se na chvíli od starostí a pokuste se najít svůj vlastní směr, potřebujete ale spoustu klidu. Jen tak si ujasníte jednou pro vždy, co je pro vás skutečně důležité. Čekají vás sice změny výrazné, ale nemusí být nutně jen na materiální úrovni. Možná změníte myšlení a svou životní filozofii, pro okolí se tak stanete méně čitelní. Nakonec si ale zvykne a přijme fakt, že chcete něco jiného. Navážete nové kontakty, poznáte nové situace.

 

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Myšlenky, Nepřítel

Nejspíše jste přišli na to, že svět kolem vás není takový, jaký byste ho chtěli mít. Zapomeňte ale, že změníte jiné lidi, jejich myšlení. Impulz k novým směrům musí přijít od vás, změny se tedy dočkáte jen tehdy, budete-li nějaké chtít. Nemusíte zbaběle kráčet s davem jen proto, že vám kdysi někdo řekl, že je to tak správné. Jestli cítíte, že už se neztotožňujete se starými vzorci, vytvořte si klidně nové. Seberte tedy odvahu a hledejte svou cestu za sny.

 

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Cesta, Zlost

Vaše emoce pramení z nevyrovnanosti, nehledejte viníka ve svém okolí. Možná nějakého najdete, ale stejně se vám neuleví. Musíte pátrat úplně jinde, a sice hlavně u sebe. Hledejte klid, pohodu, věnujte se všemu, co vás naplňuje a baví. Zkuste svému vnitřnímu chaosu přijít na kloub, jistě zjistíte, kde máte rezervy. Následně se před vámi objeví zcela nová a přímá cesta. Budete-li chvíli váhat, nejedná se o slabost. Vše chce totiž svůj čas.

 

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Myšlenky, Kněz

Nejspíše jste zjistili, že vás lákají úplně jiné věci, jiní lidé. Obdivujete jejich myšlení, jejich vyrovnanost, životní filozofii. Odejít ze systému je celkem snadné a vůbec se nemusíte bát, že budete ostatním připadat divně. Tato cesta sice nebude nejsnadnější, ale nikoho nepřesvědčujte. Je jen vaše věc, co se vám líbí a je na vás, čemu se rozhodnete dát šanci. Nedívejte se tolik kolem sebe, vždy se najde někdo, kdo vám bude mnohé rozmlouvat.

 

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Zábava, Smrt

Zbavte se starých myšlenek, starých a nepotřebných věcí. Využijte jarních měsíců k nárůstu nové životní síly, nových impulzů. Budou přicházet ze všech stran. Vyberte to, co je vám blízké, a držte se toho. Zanedlouho zjistíte, že se váš život otočil úplně novým směrem, a bude vás velmi bavit. Je na čase dát prostor všemu, co k vám přichází a hlásí se o slovo. To si jen vaše duše vzpomněla, kam patří a co je jí opravdu milé.

(nad)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141248
DnesDnes333
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden333
Tento měsícTento měsíc6714

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice