Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností zdejších

astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

 

Beran – Haoma

Možná budete muset projevit hodně trpělivosti v záležitostech, jejichž vývoj se zpomalí a vás to poněkud vyvede z míry. Vše má ale svůj čas a není třeba utíkat jako zajíc, protože by mohlo dojít k nějakým zbytečným chybám. Nyní platí – spěchej pomalu.

 

Býk – Zurvan

Budete-li mít vždy své kroky i chování pod kontrolou, můžete se těšit z mnohých vítězství. Především po pracovní stránce vás čekají úspěchy, které se samozřejmě odrazí i na výši vašeho konta. Podělte se o svou radost s blízkými.

 

Blíženci – Naum

Nezadaní Blíženci by se právě v tomto měsíci mohli dočkat vášnivé a možná i osudové lásky. Už bylo také na čase, možná začali propadat beznaději. Při té vší euforii by však neměli zapomínat na své zdraví. Týká se to dostatku spánku a pitného režimu.

 

Rak – Enki

Dostanete dost příležitostí realizovat se a polepšit si po všech stránkách. Nesmíte však své šance promeškat, hned tak se opakovat nebudou. V souvislosti s mnohými až hektickými událostmi vás čekají nemalé změny. Těšte se, život bude jeden velký ohňostroj.

 

Lev – Verethragna

Povinnosti, kterých jste na svá bedra vzali až neúměrně mnoho, vás doběhnou tak rychle, že nebudete mít ani čas na zděšení. Mohlo by to znamenat přemíru stresu a také nějaké zdravotní obtíže. Přemožte se a některé úkoly přenechte druhým.

 

Panna – An

Vesmír vám přinese nejednu skvělou šanci, o které jste v minulosti snili. K tomu vaše vztahy rozkvetou jako kytice růží, takže se máte v tomto období opravdu nač těšit. Užívejte si všeho plnou měrou a nemyslete na minulost ani na budoucnost.

 

Váhy – Mithra

Možná budete muset trochu zvolnit tempo, neboť vás čekají nějaké zkoušky, které s sebou přinesou změny. I když na ně nejste připravení, nezoufejte, neboť to nebudete nikdy. Věřte ve své schopnosti a v lepší budoucnost. A ona taková bude.

 

Štír – Enlil

S odvahou vrhnout se i do neznáma máte šanci finančně si výrazně polepšit. Bude však třeba získat ke svým záměrům dostatek informací, což může být rozhodující faktor pro konečný výsledek. Souviset s tím může i další vzdělávání.

 

Střelec – Ahura Mazda

Po delší době se dostáváte do fáze, kdy máte optimální podmínky pro jakýkoli start něčeho nového. Ať už se jedná o podnikání, početí potomka, svatbu nebo změnu působení. Vše, včetně svého patrona, máte na své straně. Tak neváhejte a konejte.

 

Kozorožec – Váju

Setkáte se s člověkem, jenž vám může výrazně napomoci na cestě za úspěchem. A je jedno, jestli je vaším cílem zisk nebo trvalý vztah. Pozorně se proto okolo sebe rozhlížejte, půjde o starší zkušenou osobu, od které byste pomoc ani v nejmenším nečekali.

 

Vodnář – Apam Napát

Láska na vás bude mávat na každém rohu, erotickému jiskření se nevyhnete ani na pracovišti či u lékaře. Tyto dny pro vás budou jednoduše a prostě ve znamení vášně, romantiky i divokých zamilování. Pokud jste však zadaní – pozor na nevěru!

 

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Díky dostatku energie budete moci konečně ukázat, co ve vás je, co všechno jste se naučili. Využijte svých zkušeností a nebojte se být více vidět. Cokoli, do čeho se teď pustíte, zvládnete naprosto hravě a s přehledem. Vaším heslem je nyní – úspěch.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141238
DnesDnes235
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden235
Tento měsícTento měsíc6616

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice