Runa Ansuz

Výklad Lucia di Moriani: Možná se dočkáte nějakého překvapení. Určité věci se dnes dějí pro vaše vnitřní pochopení, nebraňte se tedy změnám. I když se vám třeba zprvu nelíbí, posunou vás dál. V případě, že v čemsi váháte, nevíte, jak se rozhodnout, nechte se vést intuicí. Nestavte se však zády

ani k radám či pomoci okolí. Hovořte, pište, sdílejte své myšlenky a nápady a naopak i dobře naslouchejte druhým. Pamatujte, že jakýkoli druh komunikace je zdrojem cenných informací. Jen si vzpomeňte na rčení - ‚líná huba, holé neštěstí‘.

Název runy Ansuz se překládá jako Bůh. Tato runa symbolizuje božskou sílu, je spojována s moudrostí a věštěním, s dorozumíváním. Někdy je vykládána i jako runa duchovní inspirace, chytrosti a extáze, vypovídá o síle osobnosti a schopnosti přesvědčit okolí. K runě se pojí číslo 4, planeta Merkur, strom jasan, živly oheň a voda, z plodin houba muchomůrka (to pro své psychedelické účinky, neboť sloužila šamanům a čarodějům při rituálech a obřadech k cestám do říše nevědomí a jiných dimenzí), hláska A, barvy fialová a tmavomodrá, zvíře vlk a pták havran. Co se zdraví týká, pod působnost této runy spadají potíže se zuby, choroby úst, krku a poruchy řeči. V magii je součástí rituálů k přivolání moudrosti, k posílení jasnozřivosti. V podobě amuletu ji můžete využít v případě, že procházíte obdobím zkoušek a prověrek, když na cosi hledáte odpovědi.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes261
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden261
Tento měsícTento měsíc6642

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice