KVĚTEN

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Jedno staré přísloví říká: „Není na světě bylina, která by na něco nebyla.“ Astrologie připisuje jednotlivým znamením zvěrokruhu bylinky, které jsou pro ně velice vhodné a účinné. Můžou se z nich připravovat čaje, masti a kapky, případně je lze přidávat do jídla a podobně.

Zdravotní stav zrozenců znamení Býka bývá většinou dobrý. Obecně se dá říci, že zdraví mívají pevné. Problémem u nich ale bývá to, že těžko odolávají dobrému jídlu a pití. A z této nestřídmosti pak pramení jejich potíže s trávením a žaludkem. Pro dobré zažívání lze Býkům doporučit odvar z artyčoku, puškvorce a mateřídoušky. Na případné problémy s krkem, k nimž mají rovněž sklon, jim pomůže podběl s trochou jitrocele. Rozhodně by měli věnovat pozornost svému jídelníčku a zahrnout do něj petrželku zahradní, která je pro ně velmi vhodná. Pomáhá odvádět vodu z organismu a rovněž působí jako mírná rostlinná dezinfekce. Užívat mohou jak kořen, tak i nadzemní část rostliny a její listy, ze kterých si připraví odvar.

Psychotronik Ing. Josef Schrötter

Obrázek je energeticky aktivován pro léčení, k harmonizaci a posílení organismu. Aplikace - přikládáním na problematická místa na těle nebo volné působení obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru po dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141239
DnesDnes245
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden245
Tento měsícTento měsíc6626

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice