Runa Pertho (Perth, Perdo)

Výklad Lucia di Moriani: Tažená runa poukazuje na osud a předurčení. Do života vám může vnést nečekané změny, které by však pro vás měly mít v konečném důsledku pozitivní přínos. Smiřte se proto s

tím, co se kolem vás děje, zbytečně s tím nebojujte. V určitých situacích poslechněte svou intuici. Co se týká práce, neměly by se dnes objevit závažnější potíže a stejně tak ve vztazích bude panovat porozumění. Setkávejte se s přáteli, vyjděte si do společnosti. Osaměli jedinci mohou potkat novou lásku.

Pertho je osudová runa, jejímiž atributy jsou vrhací pohárek na hrací kostky, hra - zábava, kouzlo, ženská plodnost, intuice. Ukazuje život jako hru, v níž je výsledek nejistý. Runa se pojí k číslu 14 a hlásce P, ke stromům osika, jilm, a buk, rostlině oměj, ptáku volavce, k živlům vzduch a voda, barvám temně zelené a černé, kamenu akvamarín. V léčitelství souvisí se ženskými pohlavními orgány, může pozitivně ovlivnit porod. V rituální magii se používá k tišení bolesti, uzdravování ženských chorob a k posílení sexuální síly.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes118
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1080
Tento měsícTento měsíc7461

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice