Beran

Kostky říkají: 3 + 4 + 4 = 11

Budete mít sice dostatek sil na získání všeho, co si přejete, ale jednat byste měli jen na základě svých záměrů. Nyní pozor na číslo tři, které by mohlo vyvolat velkou netrpělivost, podpoří vás ale hodně

čtyřka se svou spolehlivostí.

 

Býk

Kostky říkají: 3 + 4 + 6 = 13

Nebraňte se změnám, byť budou sebevětší, jsou nutné. A pokud jim nepůjdete naproti, své si vybere osud sám. Ten, jak známo, v rukavičkách moc nejedná. Spoléhejte se na čtyřku s její rozvážností a stabilitou, šestka je zase milující a obětavá.

 

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 5 + 1 = 12

Jste na hranici reálného a duchovního života, přemýšlíte příliš, která cesta je ta nejlepší. Řiďte se srdcem, šestka vám pomůže najít skutečnou lásku, pětka zase poukáže na odvahu a aktivitu. Jednička sice symbolizuje ego, ale právě více sebevědomí nyní potřebujete.

 

Rak

Kostky říkají: 3 + 4 + 3 = 10

Máte sice sílu skály lámat, ale někdy jdete kupředu hlava nehlava. Podle všeho si cestu nyní komplikujete hlavně vy sami. Pozor na číslo tři, které může být dost pokrytecké, ale čtyřka se svou stabilitou vám dá potřebnou rovnováhu.

 

Lev

Kostky říkají: 1 + 3 + 2 = 6

Můžete sice dost pokročit ve vztazích, ale bude potřeba pro to také něco udělat. Výsledná šestka vás sice naplní velkou láskou, ale pozor, mohla by být hodně o závislosti. Spoléhejte na číslo tři, které vám dává možnost dobře odhadnout lidi i své možnosti.

 

Panna

Kostky říkají: 4 + 5 + 4 = 13

Zkuste více spoléhat nejen na osud, ale i na energii kolem vás. Pomůže vám posunout se směrem, který se vám zprvu nebude zdát správný, ale ve výsledku jej vyhodnotíte jako to nejlepší pro vaše sny. Čtyřka ví totiž přesně, co chce, ale je i hodně temperamentní.

 

Váhy

Kostky říkají: 1 + 4 + 5 = 10

Můžete se sice cítit nejistě, ale vycházíte hodně z minulosti a všeho, co jste dosud nezpracovali. Zapomeňte tedy na to, co se nepodařilo, jděte vstříc svým cílům. Jednička ví moc dobře, co chce, čtyřka zase kráčí dopředu s rozvahou a jasnou vizí.

 

Štír

Kostky říkají: 5 + 2 + 1 = 8

Máte před sebou skvělý měsíc, který přeje hlavně prosperitě a vydělávání peněz. Pozor ale, aby vás majetek neoslepil příliš. Osmička totiž zároveň upozorňuje na korektnost a zásady slušného chování. Zviklat vás může hodně pětka se svým požitkářstvím.

 

Střelec

Kostky říkají: 4 + 2 + 6 = 12

Častěji budete vyhledávat samotu, ale jen proto, abyste si ujasnili, co opravdu chcete. Otázky budoucího života vás potrápí trochu více, za vším je ale potřeba změn. Čtyřka sice může být trochu více o nudě a nechuti, ale dvojka je o intuici.

 

Kozorožec

Kostky říkají: 2 + 5 + 5 = 12

Nechte teď více na vesmíru, ať vás prostě vede. Pokud si nebudete sami vědět rady, je tu právě on, který tak jako tak stejně rozhodne. Umocněná pětka je sice trochu nejistá, ale zároveň plná elánu a zvědavosti, miluje svobodu a samostatnost.

 

Vodnář

Kostky říkají: 1 + 4 + 6 = 11

Přemíru energie, kterou nyní budete mít, využijte tím správným způsobem. Jedničky vás nenechají na pochybách, co je pro vás dobré a co zase ne. Řiďte se tedy více svým podvědomím. Čtyřka vás podpoří v pracovitosti a přesnosti.

 

Ryby

Kostky říkají: 6 + 1 + 6 = 13

Nechte problémy na chvíli tzv. u ledu, nezabývejte se nyní tím, co nemá řešení. Později se ukáže a vy budete vědět přesně, co máte dělat. Šestky jsou sice úzkostné a všeho se moc bojí, ale zároveň spravedlivé a umějí najít to správné řešení.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141248
DnesDnes333
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden333
Tento měsícTento měsíc6714

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice