+ 1. až 7. května: Situaci na světových trzích ovlivňují vcelku stabilní chronomy přející konzervativním investicím do zboží trvalejší hodnoty či do nemovitostí.

+ 7. až 9. května: Zvýší se riziko setkání s podvodníky a mnozí investoři mohou podlehnout mámení slibů rychlých zisků. Obchodníci s luxusním zbožím si zřejmě budou

spokojeně mnout ruce. Působit bude totiž Jupiterův chronom svádějící k životu nad poměry.

+ 11. až 12. května: Na ekliptice uzavře silný chronom mezi Merkurem a Marsem, při kterém mohou chřestit zbraně či řádit teroristé, což může polekat investory.

+ 13. až 18. května: Situaci v přírodě, ve společnosti i na světových trzích silně ovlivní mimořádně dramatický chronom (Mars kvadrát Uran). Mohou padat letadla, kolabovat doprava, vybuchovat sopky, nelze vyloučit ani zemětřesení, možné jsou i cyklóny, tornáda a kolapsy rozvodných či počítačových sítí (včetně sítí pro internetové bankovnictví). Může se také objevit nový počítačový virus, který napáchá hodně škod. Trhy pravděpodobně zažijí otřes, některé firmy nebo finanční instituce nemusejí „přežít“.

+ 21. - 31. května: Začne pomalu pozitivně působit chronom přející firmám produkujícím jak lihové, tak nealkoholické nápoje. Obchody s ropou a s ropnými deriváty by se měly roztáčet ve velkých objemech. Stoupat by mohly také akcie firem se zábavním průmyslem, filmových a hudebních studií.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 1. a 8. či mezi 22. a 24. květnem vcelku harmonické. Měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak mezi 10. až 17. nebo 25. až 29. květnem se projeví nepříznivé chronomy, které varují před komplikacemi ve vnitropolitickém i mezinárodním obchodě.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes118
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1080
Tento měsícTento měsíc7461

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice