Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Po více než sedmi letech opustí Uran 15. května znamení Berana a až do roku 2025 se bude pohybovat znamením Býka. Zatímco v Beranu pozměnil styl vedení války, která se přesunula spíš do kyberprostoru a začala se nazývat hybridní válkou či válkou hackerů, v Býku zásadně změní světový

finanční systém. Nelze vyloučit, že až opustí v roce 2025 znamení Býka, v mnohých zemích se již vůbec nebude platit hotovostí a obyvatelé naší krásné planety si zvyknout platit nejen platebními kartami, ale i mobily a implantovanými čipy pod kůží. Mnozí (zejména mladí) lidé budou chtít uniknout z dohledu státu přechodem ke kryptoměnám. Ty však mohou vykazovat někdy až extrémní výkyvy, k nimž dojde hlavně v době, kdy se Uran v Býku ocitne v napětí s Marsem. K tomu letos dojde v půli května, počátkem srpna a okolo 18. září. V těchto dnech však také může dojít na burzách k velkým výkyvům a těžké rány leckde zasáhnou i banky a finanční instituce. Na straně druhé v tomto květnu Jupiter procházející znamení Štíra vytvoří harmonické spojení se silným Neptunem ve znamení Ryb. Díky tomu by kreativní lidé budou vytvářet umělecká díla nadčasové hodnoty. Brány k vyšším duchovním stavům při meditacích budou pootevřeny.“

Podrobnější náhled

+ 1. - 2. května: Merkur je v kvadrátu na Jupiter republiky, Slunce v opozici na Merkur republiky – dojde na střety mezi krajní levicí a pravicí.

+ 5. - 6. května: Merkur vytvoří trigon na Mars republiky, navíc sextil na Slunce republiky – v naší společnosti by měl panovat optimismus, obchody se budou hýbat a produktivita práce stoupat, doprava by neměla váznout.

+ 7. května: Venuše vytvoří kvadrát na Neptun – pozor na chaos v citech a na svody.

+ 8. - 9. května: Slunce bude v opozici na Jupiter – pozor na lehkomyslné utrácení. Ovšem Merkur v trigonu na Lunu republiky a sextilu na Uran republiky avizuje úspěchy našich obchodníků a sportovců.

+ 11. - 12. května: Merkur v kvadrátu na Mars – pozor na karamboly v mezilidských vztazích a na cestách.

+ 13. - 17. května: Jde o takřka nejkritičtější dny pro svět i naši republiku v rámci letošního roku. Je nutná rozvaha a trpělivost, není vhodné riskovat. Poroste četnost havárií v dopravě ( i v železniční a letecké ), pravděpodobné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, řádit mohou živly přírodní i teroristické. (Mars kvadrát Uran, Slunce kvadrát Uran republiky).

+ 18. - 19. května: Venuše v sextilu na Uran, Merkur v trigonu na Saturn – obchody se budou hýbat, produktivita práce stoupá. Dny přejí důležitým jednáním, podpisům smluv, uzavírání obchodů, seznamování s vhodnými partnery.

+ 22. - 24. května: Merkur vytvoří sextil na Jupiter republiky, Venuše trigon na Slunce republiky – obchody se budou hýbat, lidé by měli přátelsky a uvolněně komunikovat. úspěchy mohou zaznamenat nejen naši obchodníci, ale i umělci. Slunce trigon Mars – vhodné dny pro zahajování nových a dynamických projektů či pro aktivní odpočinek při sportu.

+ 25. - 28. května: Venuše jde do opozice na Saturn – zavládne poněkud nevlídnější klima v mezilidských vztazích i v přírodě. Merkur vytvoří kvadrát na Lunu, Uran a Saturn republiky, Mars bude v kvadrátu na Slunce republiky – pro náš hodně náročné konstelace, za nichž může být veřejnost zneklidněna násilnými trestnými činy, loupežemi a případy korupce mezi vlivnými osobnostmi. Možné jsou těžké havárie v dopravě i v průmyslu, výbuchy, požáry, výpadky rozvodných a počítačových sítí.

+ 29. - 31. května: Jupiter vytvoří trigon na Jupiter republiky, Venuše trigon na Merkur republiky – dají se očekávat úspěchy našeho státu v mezinárodních vtazích i v obchodu.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141238
DnesDnes231
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden231
Tento měsícTento měsíc6612

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice