Jak hodnotí nadcházející měsíc astrolog Richard Stříbrný?

„Astrologickou událostí tohoto měsíce je bezesporu vstup Slunce do znamení Raka, ke kterému dochází ve středu 21. června v 6.24 hod SELČ a na Severní polokouli tak dochází k letnímu slunovratu. Horoskop sestavený pro tento

okamžik a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po nejbližší tři měsíce - do podzimní rovnodennosti (do vstupu Slunce do znamení Vah). Z horoskopu sestaveného pro Českou republiku je zřejmé, že nadcházející léto by nemělo být na našem území příliš horké a suché. Úroda poněkud poničená dubnovými mrazy by měla dobře dozrávat a tento ročník vína by měl být nikoli co do objemu, ale spíše kvalitou, nakonec nadprůměrný. Celkově lze předpokládat, že v následujícím čtvrtletí lidstvo dostane velkou šanci zakopat válečnou sekeru a věnovat se více kultuře, umění a duchovnu než válčení (naznačují to Neptun ve znamení Ryb v harmonii s Venuší a s Lunou ve znamení Býka). Na této planetě mohou vzniknout umělecká díla nadčasového významu sbližující lidi bez rozdílu náboženského vyznání a sociálního zřízení. Bohužel však v tomto horoskopu je kvadrát mezi Marsem ve znamení Raka a Jupiterem ve znamení Vah, což může vyvolat obchodní války a vypovídání ekonomických a politických smluv. Z hlediska astrokartografického jsou možná zemětřesení v oblasti Nového Zélandu, západní Kanady, severovýchodu USA a západu Jižní Ameriky, kde se ocitá Saturn vycházející či kulminující.“

Co ukazuje konkrétnější náhled?

1. června vytváří Venuše ve znamení Berana harmonické spojení se Saturnem ve znamení Střelce. Čas je ideální pro investice do věcí trvalejší hodnoty, pro uzavírání svazků manželských či pro podpisy významných smluv.

2.- 3. června se uzavřou na ekliptice exaktní konjunkce Venuše s Uranem v Beranu a trigon mezi Sluncem v Blížencích a Jupiterem ve Vahách. Kvalita času je vhodná pro navazování nových vztahů či obchodních kontaktů.

4. června se ocitne Slunce v kvadrátu s Neptunem v Rybách. Není radno riskovat při investicích, je zde zvýšené riziko podvodů a zmatků.

9. června v 15.09 hodin nastává úplněk – opozice mezi Sluncem v Blížencích a Lunou ve Střelci. Lze předpokládat, že citliví jedinci budou podrážděně reagovat na podněty. Dá se očekávat proměnlivé klima v přírodě i v mezilidských vztazích.

14. – 18. června se bude na ekliptice prosazovat opozice mezi Sluncem s Merkurem ve znamení Blíženců a Saturnem ve znamení Střelce. Světu může přinést zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech a zřícení budov. Řádit mohou nejen živly přírodní, ale i teroristické.

21. června v 6.24 hodin přechází Slunce do znamení Raka (letní slunovrat) a v 11.57 hodin jej bude následovat Merkur. To pozmění kvalitu času.

24. června ve 4.30 hodin nastává novoluní ve vodním a v citlivém znamení Raka. Čas přeje plánování dovolené či návštěvě příbuzných.

25. - 27. června nejsou ideální dny pro větší investice či pro rozhodování v zásadních otázkách. Slabší povahy budou v těchto dnech hůře odolávat svodům ze strany luxusních a zbytných věcí nebo chutných, avšak příliš tučných jídel.

28. června dostihne Merkur na své pouti ekliptikou Mars ve znamení Raka a vytvoří spolu s ním harmonickou vazbu s Neptunem ve znamení Ryb. To je konstelace ideální pro naplnění snů a pro vyrážení na dovolenou za hranice všedních dnů. Obchody by se měly hýbat, lidé budou v pohybu a dynamicky spolu komunikovat.

Kontakt: www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141323
DnesDnes125
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1087
Tento měsícTento měsíc7468

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice