V Praze psychotronici potvrdili výskyt několika mimořádně silných geopatogenních zón, které negativně působí na lidskou psychiku a způsobují nebezpečné myšlenky, nutkání, bezuzdné a svíravé deprese, paniku a strach. Takováto místa, kterým by se lidé s

narušenou psychikou měli raději vyhýbat, nalezneme například v určité části na Vyšehradě, ve Faustově domě na Karlově náměstí, v části Strossmayerova náměstí, na hřbitově ve Starých Bohnicích a rovněž na Nuselském mostě, který se klene nad Nuselským údolím. Znalci temných míst a sil přitom dobře vědí, že výskyt takových lokalit není vůbec náhodný a každé z nich má své opodstatnění. Aby se negativní energie působící na lidskou mysl mohla uplatnit, je zapotřebí, aby splňovala některá kritéria spojená se smrtí, děsem a krutostí.

Most sebevrahů

Nuselský most se nachází na místě silné geopatogenní zóny, která probouzí vůbec nejčernější myšlenky z temných a neprobádaných zákoutí lidského mozku. Navíc se traduje, že každý další nešťastník, který z tohoto mostu skočí do hlubiny pod sebou, toto místo nabíjí novou temnou energií, která negativní působnost ještě zesiluje. A to někdy až tak výrazně, že se mohou nejasně objevit nám běžně skryté obrysy a náznaky zdejších zjevení. Existují tak svědci, kteří v ulicích pod mostem spatřili vybledlé přízraky sebevražedných nešťastníků, kteří ani po smrti nenacházejí svůj klid.

Energetický vír

Obecně se dá říci, že mosty v dějinách lidstva neměly příliš dobrou pověst. Naši předci například bezmezně věřili, že pod pilíři lávek a mostů číhají nějaké zlé síly, snad v podobě ďábla, aby se zmocnily toho, kdo údolí, řeku nebo propast přechází. Neštěstí pak má podle pověsti postihnout zvláště toho, kdo jako první přejde po právě dokončeném mostě. Navíc skutečnost, že mosty překlenují proud vody nebo hluboké údolí, údajně přispívá k tvorbě energetického víru, který může mít na citlivější a nevyrovnané povahy neblahý vliv. Velmi nutkavou myšlenku na skok dolů nebo číhavé nebezpečí, byť jen na desetinu sekundy, snad u zábradlí nad hlubokým prostorem pocítil téměř každý z nás. Většinou sice není problém podobné myšlenky zaplašit, avšak na narušenou psychiku mohou mít tyto projevy negativních zón až devastující vliv.

Osudný pilíř

Negativní zóna na Nuselském mostě patří k velmi silným. Podle některých názorů je prvotní příčinou všech pozdějších nutkání k sebevraždě nešťastná smrt jednoho z dělníků, k níž došlo již při samotné stavbě mostu ve 20. století. Muž pracující na stavbě měl tehdy spadnout až na dno jednoho z dutých pilířů, odkud se už nikdy nepodařilo jeho tělo vyzvednout, a tak ho zalili betonem. Není sice zcela jisté, zda je tato verze pravdivá, ale mnozí svědci, zrovna tak jako psychotronici, shodně označují osudný pilíř, kde má být tělo zabetonováno. Podle všeho by se mělo jednat o pilíř u železniční trati, kde je geopatogenní vyzařování nejsilnější a koncentrace sebevražd nejvyšší. Nuselský most přitahuje sebevrahy i po instalaci vysokých zábran. Vliv negativní energie je zde příliš vysoký.

(vel)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141246
DnesDnes316
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden316
Tento měsícTento měsíc6697

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice