Beran

Propustit, umožnit odejít

Přestaňte lpět na tom, co již nefunguje a nemá možnost nápravy. Nebojte se nechat odejít to, co s vámi zůstat nechce. Nebudete přece nic držet pod zámkem jen proto, že se bojíte změny. Je

jedno, o co jde, ať jsou to vztahy, práce, děti, které chtějí do světa.

Býk

Spojení v celek, skládání

Připusťte si fakt, že svět není jen to, co vidíte pouhým okem, můžete si osahat, vypočítat, zhmotnit. Je potřeba se posunout dál a pokusit se vidět i to, co je nad vámi, kolem vás. Spojení s prostorem a vidění duše vás může nejen zvednout ze země, ale poznáte i krásu lehkosti.

Blíženci

Manipulace, ovládnutí

Abychom nevybočovali z řady, hrajeme divadlo. Snažíme se začlenit do davu a hrát to, co se po nás chce. Jenže, máme své vlastní životy a přání, je jen potřeba si je plnit a jít jim naproti. Bude to obnášet vystoupení z davu, zbavení se své role. Dělejte jen to, co chcete.

Rak

Kořeny, přístřeší

Ztrácíte kontakt s přírodou, s tím, z čeho jste vzešli, bez čeho nemůžete být a kde najdete veškerou životní energii. Je na čase se vrátit, poznat, že je čistá, vonící a vždy připravená dodat vám sílu. Poděkujte, pomozte, snažte se včlenit zpátky.

Lev

Ohlédnutí, vyhodnocení

Nevezmete nikdy zpět, co se stalo, nemůžete změnit nic, co se již odehrálo. Tak proč se tím zabývat a nechat se unášet představami, jak jste se měli zachovat? Uniká vám realita, možnosti, které se právě teď před vámi odvíjejí. Dívejte se už jen dopředu.

Panna

Nové začátky, přítomnost

Naučte se žít přítomným okamžikem. Minulost berte jako školu, kde jste naučili padat a vstávat, budoucnost jako velké, i když skryté, možnosti. Klidně se ohlédněte, ale nevracejte se, není kam. Tím, co přijde, se nechte se překvapit. Žijte teď a tady, ostatní j nepodstatné.

Váhy

Vzdálenost, samota

Samota je stav, možnost, jak si ujasnit, co chci, co je pro mě nejlepší, kudy se ubírat dál. Není to nic zlého, navíc, všichni ji občas potřebujeme, tak proč se jí bránit. Měli byste ji vyhledávat a dopřát si v klidu to, co vám ostatní narušují a nedovolí naplno prožít a zažít.

Štír

Nespokojenost, srovnávání

Jestli vám připadá, že je jinde tráva zelenější, nebe modřejší, zeptejte se sami sebe, zda vidíte realitu. Není v tom jen nutnost zažít dobrodružství? Vyjít na chvíli ze stereotypu? Buďte opatrní a zeptejte se znovu, jestli je nutné dělat kvůli tomu zásadní rozhodnutí.

Střelec

Víra, přesvědčení

Život a škola vás něco naučiliy o něčem přesvědčily, na něco připravily. Podívejte se na sebe a položte si otázku, zda byste si neměli otevřít další knihu, přizvat další učitele. Svět není černobílý, je barevný a má mnoho podob. Nebojte se otevřít oči a jít vstříc všemu, co chcete poznat.

Kozoroh

Analýza, přemýšlení

Homo sapiens - člověk rozumný- přemýšlí a zvažuje. Rozhoduje se, zhodnocuje důsledky, vymýšlí alternativy toho, jak by život mohl vypadat. Zkuste se ale občas zamyslet nad tím, jaké by to bylo, kdybyste se dostali do role pozorovatele a nechali všemu volný průběh.

Vodnář

Péče, ochrana

Můžete pomoci, můžete poradit, ale nemůžete jednat a myslet za jiné. Ani za ty, které jste vychovali. Všichni si musíme projít tím, čemu se říká život. Nasbírat své vlastní informace a moudra. To z nás dělá jedinečné bytosti s výbavou, která je naprosto originální.

Ryby

Souhra, sdílení

Máte potřebu se družit, být s ostatními, zapadnout do kolektivu. Je to sice naprosto v pořádku a je skvělé, pokud v tom najdete i spřízněnou duši, která s vámi souzní. Občas se ale musíte umět odpoutat, jít svým vlastním směrem a zároveň to dopřát i druhým.

(nad)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141248
DnesDnes333
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden333
Tento měsícTento měsíc6714

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice