Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice (tranzity) jsou i v tomto týdnu dosti dramatické a lze tedy z astrologického hlediska odhadovat, že bude napětí gradovat ve druhé půli týdne (Slunce kvadrát Saturn republiky, Mars

opozice Mars republiky, Merkur opozice Slunce republiky) a následně by mělo dojít k rozseknutí gordického uzlu a odchodu některých aktérů „hry“ z jejich postů ve státní správě. Druhá polovina tohoto májového týdne nám může rovněž přinést četné havárie v dopravě i v průmyslu, veřejnost mohou zneklidnit násilné trestné činy. Naši kriminalisté a sportovci mohou odejít ze střetnutí se svými protivníky se šrámy na duších i na tělech.

Pondělí: Luna se bude pohybovat ve svém exilu v poněkud chladnějším znamení Kozoroha v napětí s Venuší ve znamení Berana a s Jupiterem ve znamení Vah. Díky tomu se mohou u citlivých jedinců objevit proměnlivé nálady doprovázené smutkem.

Úterý až čtvrtek: Slunce se bude pohybovat znamením Býka v kvadrátu se Saturnem republiky ve znamení Lva, což nám může přinést oslabení zdraví či úmrtí některých významných osobností. Provalit se mohou další případy korupce a nelze vyloučit ani závaly v dolech, sesuvy půdy či zřícení budov.

Pátek až neděle: O víkendu budou dění v našem státě specificky ovlivňovat napjatější konstelace (Mars opozice Mars republiky, Merkur opozice Slunce republiky, Venuše kvadrát Jupiter republiky). V těchto dnech může na našem území dojít k násilným trestným činům, které pobouří veřejnost, možné jsou i demonstrace a nepokoje vyvolané ústavní krizí a spornými výroky některých politiků.

Kontakt: www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes261
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden261
Tento měsícTento měsíc6642

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice