Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z

tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

 

Beran – Haoma

Probuďte v sobě sílu, kterou vás příroda a vesmír obdařily, a pusťte se do souboje s neúprosným protivníkem, kterým je čas. Máte toho před sebou spoustu k dokončení a dořešení a odkládání by nebylo moudré. Čím dříve začnete, tím lépe.

 

Býk – Zurvan

Vaše zarputilost by vám v tomto období mohla být na škodu. Není všechno jen černé nebo bílé, to mějte na paměti, a proto více než kdy jindy přistupujte ke kompromisům. Buďte však stále sami sebou a věřte svým instinktům.

 

Blíženci – Naum

Nerozhodností své statky nerozmnožíte, jen budete přešlapovat na místě a přijdete o výhody plynoucí z přímočaré strategie. Váhavý lukostřelec je špatný lukostřelec. To praví jedno asyrské přísloví, nad nímž byste se měli zamyslet.

 

Rak – Enki

Více se nyní zabýváte svým nitrem než děním okolo sebe, a to by vás mohlo stát postavení vůdčí osobnosti. Nesmíte se schovávat pod kámen pokaždé, když máte pocit, že něco nejde tak, jak byste si přáli. Jste bojovník, tak to dokažte.

 

Lev – Verethragna

Být tím nejlepším a stále připraveným na změny a nečekané situace stojí spoustu sil. Měli byste si udělat také čas na sebe, na své záliby a potažmo ty, kteří vždy stojí po vašem boku. Bez nich byste nebyli tak úspěšní, na což občas zapomínáte.

 

Panna – An

Po mnoha bouřích, které jste v uplynulém období přestáli, přijdou dny plné slunce a dobrých zpráv. Už bylo na čase, protože vám pomalu docházely síly pro to, co ještě máte před sebou. Nemusíte mít obavy, budou to jen samé dobré věci.

 

Váhy – Mithra

Žádný strom neroste do nebes, což znamená, že se nemusíte bát protivníků či soků v lásce, kterým je tato moudrost cizí. Velice brzy se ukáží kvality a charakter těch, kteří neznají slova skromnost a poctivost. Pak přijde vaše šance.

 

Štír – Enlil

Chcete za svou láskou na kraj světa jít? Jste-li si jistí ryzostí citu svého i vašeho Boha či Bohyně, proč ne. Klidně se vydejte na pouť kamkoli, nechte minulost za sebou a od základů změňte svůj život. Ať už se ale rozhodnete jakkoli, nikdy toho nelitujte.

 

Střelec – Ahura Mazda

Slunce je velký uzdravovatel, a to jak těla, tak duše. Chybí vám příroda, volný pohyb a krása přinášející potěchu a pozitivní energii. Život není jen o povinnostech, pachtění se za majetkem a závazcích. Je i o snění, lásce a vášni.

 

Kozorožec – Váju

Až vás popadne touha po dalekých cestách, vězte, že jste pod vlivem vašeho Boha větru, jenž nerad setrvává na jednom místě delší dobu. Marně se budete bránit, raději se nechte unášet na jeho křídlech a vydejte se do neznáma.

 

Vodnář – Apam Napát

Hlubiny mořské i stříbropěnné řeky, hladiny jezer a potůčků zurčení pro vás nyní budou jako rajská hudba. Vydejte se za vodou a poznáte, jak obrovskou energii vám může dát. A je jedno, jakou podobu bude mít. I horká koupel vás očistí a povzbudí.

 

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Stovkami hvězd je posázen náhrdelník vaší Bohyně - ochránkyně, která vám slibuje mnohé úspěchy. Nebojte se následovat její vůz a vydat se do neprobádaných sfér. Ať už to budou nové obchody nebo vztahy, vězte, že odvážným štěstí přeje.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes131
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1093
Tento měsícTento měsíc7474

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice