Beran

Kostky říkají: 2+4+1=7

Měsíc bude ve znamení rychlých startů, číslo sedm je pro vás hnacím motorem a impulzem, pouštět se do spousty věcí. Jednička vám navíc dodá odvahu a také nové nápady. Dvojka vám umožní dobře se

soustředit. Máte tedy velmi dobře nakročeno k úspěchu.

Býk

Kostky říkají: 3+4+2=9

Vaše ochota pomoci všude tam, kde to bude nutné, je na samém vrcholu. Měli byste ale dobře zvážit, zda už něco není nad vaše síly. Dost možná se angažujete i tam, kde se od vás pomoc nechce. Trojka vás bude nutit zapojovat hlavu, ale nezapomínejte na srdce.

Blíženci

Kostky říkají: 1+5+2=8

Máte možnost si zajímavým způsobem polepšit hlavně finančně. Jednička vám dodá nápady a nové impulzy, pětka zase nadšení pro danou věc. Uspět lze ale na více úrovních života, například v lásce. Skvělý měsíc tak může být startem do nového života.

Rak

Kostky říkají: 2+3+4=9

Kombinace čísel přeje naplnění přání, ovšem nutností je vaše přičinění. Sedět v koutě a čekat, až vám štěstí zaklepe na dveře, se mine účinkem. Pokud ale půjdete svým touhám naproti, máte předem vyhráno. Pozor na netečnost a důvěřivost.

Lev

Kostky říkají: 5+3+1=9

Více se držte zpět a do ničeho se nehrňte po hlavě. Ukvapená jednání a rozhodování vám mohou přinést nejeden problém. Zcela přitom postačí, pokud si necháte vše projít hlavou. Pětka vám dává sílu odhodlání, ale zároveň i snahu více riskovat.

Panna

Kostky říkají: 5+5+6=16

Doporučením je více přemýšlet, moc neriskovat, nestavět na ničem, co nemá pevné základy. Vaše stavba by totiž mohla vzít poměrně brzy za své. Přílišná touha odpoutat se od země by mohla mít za následek ošklivý pád. Pozor také na úrazy.

Váhy

Kostky říkají: 3+5+5=13

Nechte také něco na osudu, nemusíte mít vše pod kontrolou, ani to není dost dobře možné. Snaha do všeho zasahovat vás může dohnat jen do stavu zoufalství. Trojka vám dává možnost na sobě zapracovat a leccos pochopit, učte se.

Štír

Kostky říkají: 4+1+3=8

Dobře půjdou obchody, podepisování smluv a sjednávání podmínek na právní úrovni. Na druhou stranu pozor na přílišnou pomalost ve vašem jednání. Číslo jedna vás bude nutit hodně kombinovat, což ale může vše pozdržet, nebo zcela zhatit.

Střelec

Kostky říkají: 4+6+6=16

Zaměřte se nyní na rodinu, partnery, blízké lidi. Máte zde rezervy, které je nutné odstranit, měsíc navíc takovým krokům vyloženě přeje. Pozor ale na přílišnou shovívavost, veďte dialog, vyřkněte svou představu a poslechněte si i druhou stranu.

Kozorožec

Kostky říkají: 2+2+4=8

Můžete dotáhnout spoustu rozdělaných věcí do zdárného konce, můžete se zbavit i všech restů. Buďte ale opatrní při získávání peněz a vůbec snaze si finančně polepšit. Měli byste vědět, kde jsou vaše hranice, hrozí totiž nebezpečí ztráty.

Vodnář

Kostky říkají: 5+2+4=11

Překypujete energií, máte bystrou mysl, čehož byste ale také měli náležitě využít. Zvolte diplomatická jednání, myslete na zadní vrátka. Na druhou stranu by snaha prosadit se za každou cenu sice mohla mít efekt, ale můžete si vytvořit nepřátele.

Ryby

Kostky říkají: 6+3+5=14

Měli byste se poradit, pokud si nebudete vědět s čímkoli rady, není ostuda požádat o pomoc. Získáte tak nejen druhý úhel pohledu, ale také větší přehled o dané situaci. Soběstačnost se sice cení, ale ve vašem případě by nyní mohla spíše uškodit.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141239
DnesDnes245
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden245
Tento měsícTento měsíc6626

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice