První polovinu května dle slov astrologa Richarda Stříbrného ovlivní pozitivně dynamický chronom (genetický kód časové struktury) přející investicím do akcií firem produkujících nové technologie (zejména v elektronice a v informatice). Světlo světa mohou spatřit

převratné vynálezy, které změní výrazným způsobem trhy v automobilovém a v leteckém průmyslu či ve zbrojařství. Lidé by měli být schopni a ochotni investovat své volné finanční prostředky i do riskantnějších finančních operací.

+ 11. květen je však pro investice či pro koupi zboží trvalejší hodnoty dosti nevhodným dnem. Nebezpečný chronom naznačuje vyšší riziko setkání s podvodníky nebo chybný úsudek doprovázený následnými ztrátami.

+ 16. až 25. května by měla být chronoekonomická situace stabilní, rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery. Mohou být podepsány významné dohody, které prospějí světovému obchodu.

+ 26. až 30. května se projeví mimořádně nebezpečný chronom, který může světu opět přinést dramatické děje v přírodě či teroristické činy, které poškodí zahraniční obchod. Vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, prudké bouře, cyklóny či tsunami.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v květnu 2017 vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Výjimkou je situace mezi 12. až 20. květnem, kdy ICHE očekává negativní ovlivnění nálad investorů spojených s ději v zahraničí nebo mezinárodními soudními spory.

Kontakt: www.stribrny.cz

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes258
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden258
Tento měsícTento měsíc6639

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice