Beran – ochranný anděl Gabriel

O nápady nebudete mít nouzi, ale jak se vám je podaří uvést v realitu, záleží na vaší trpělivosti. Nechtějte všechno hned, některé věci opravdu potřebují svůj čas. Obrazně řečeno - postupujte krok za krokem, ukvapeností

nic nezískáte. Využijte svých vlastností, ke kterým se řadí i cílevědomost a jistá urputnost.

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Zaměřte se v tomto období na výživu, která by měla být přizpůsobena „potřebám“ vašeho kloubního systému a také zubů. Tělo příliš nepřetěžujte, ale to neznamená, že byste se měli usadit před televizí a vše ostatní hodit za hlavu. Pravidelná dávka rozumného pohybu kloubům určitě prospěje, výborné je plavání.

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Buďte přímočaří a nastanou-li komplikovanější situace, nenechte se vyvést z míry. Tyto dny a týdny budou přát hlavně těm, kteří vědí, co chtějí a půjdou si za tím. Spolehnout se však mohou nejen na sebe, ale i na pomoc andělských ochránců, kteří jim do cesty přihrají šťastné náhody. I o nich je totiž život.

 

Rak – ochranný anděl Michael

Nadcházející období pro vás bude ve znamení úspěchů. Můžete si vybrat, jestli se budete věnovat práci a vydělávání peněz, nebo tomu, co vás baví. Všude zaznamenáte posun vpřed. Jen je potřeba si dát pozor, abyste ukázali dostatek vlastní snahy. Přílišné spoléhání na náhodu nebo štěstí by sice mohlo vyjít, ale ne tak, jak si představujete.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Čeká vás poměrně bezproblémové období, co se týká partnerských a rodinných vztahů. Zkuste si proto volné dny naplánovat tak, abyste se svým partnerem trávili co nejvíce času, dostatečně se bavili, ale současně měli prostor i na povinnosti. Domácí práce jdou většinou jaksi mimo vás, ale v tomto období v nich možná najdete kouzlo odreagování.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Své okolí můžete vyloženě zaskočit tím, že se dokážete pohybovat ve „hmotném“ světě, finanční prostředky nevyjímaje. To ovšem pouze v případě, že si nebudete raději užívat toho, čeho jste již dříve docílili. Požitky jsou nepochybně příjemné, ale chce to také určitou míru odpovědnosti. Určitě není na škodu občas zpomalit tempo a relaxovat.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

V partnerském vztahu potřebujete vědět, že je na toho druhého spolehnutí. Dejte si však pozor, abyste tuto vlastnost neměřili pouze tím, kolik přinese váš protějšek domů peněz nebo jak moc se věnuje zlepšování vašeho domova. Jsou i jiné a daleko důležitější věci, se kterými vám pomáhá a stojí při vás. To si uvědomte.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Psychická rovnováha je klíčem ke zdraví u každého člověka. A vy to můžete v tomto období poznat měrou vrchovatou. Jestliže budete zažívat nějaký stres, ihned ho vyvažte činností, která vám zaručeně zvedne náladu a odplaví problémy z mysli. Tohle sice už dávno víte, jen se tím neřídíte. Vydejte se častěji do přírody, do společnosti.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Snažte se překonat špatné rozpoložení nějakou vhodnou činností, která by vás pozitivně naladila. Myslete na to, že vám optimismus pomáhá na cestě za úspěchy. A uvědomte si, že hravost rozhodně není znakem dětinství, naopak - může příjemně osvěžit chvilky vašeho bytí. Nebojte se proto vypjaté situace zlehčit humorem.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Máte-li nějaké potíže se vztahy nebo láskou, nežádejte o radu okolí. Odpovědi na otázky naleznete ve svém nitru. Sami přece nejlépe víte, nebo byste měli vědět, co chcete. A pokud tomu tak není, je třeba nechat uplynout nějaký čas, aby na světlo vyplulo to, co má. Někdy je lepší nechat věcem volný průběh a s řešením počkat na příhodnější chvíli.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

Věnujte v tomto období větší pozornost svému zdraví, kontrolujte si především hladinu krevního tlaku. Podle výsledků pak upravte svůj životní rytmus i styl. Pamatujte, že dostatek pohybu a správně zvolený jídelníček dokáží při potížích s krevním tlakem divy. Dalšími důležitými faktory jsou psychická vyrovnanost a pohoda.

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Může se stát, že se především koncem května ocitnete v situaci, kterou jste vůbec nečekali a trochu vás zaskočí. Když budete dostatečně chytří, ať už se bude jednat o cokoli, můžete toho využít ve svůj prospěch. Jde vždy o úhel pohledu a také o správné vyhodnocení všech pro a proti. Takže i na nepříznivých věcech hledejte to dobré, co vás posílí.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141241
DnesDnes262
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden262
Tento měsícTento měsíc6643

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice