VISELEC, SPRAVEDLNOST, MÍRNOST

Pokusíme se najít rovnováhu mezi tím, co se bude kolem nás odehrávat, a tím, jak to pocítíme. Měli bychom mít vlastní názor, ctít své zkušenosti a na základě toho vyhodnocovat situaci. Pozor na unáhlené závěry, mohly by více uškodit

než přinést jakýkoliv užitek. Rozhodně budeme mít tendenci soudit všechny a všechno, což není dobré. Naším úkolem je nyní hledat pravdu, ať je kdekoliv. Objektivita bude nezbytná, proto je třeba více přemýšlet, než konat

 

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

VELEKNĚŽKA

Moudrost je v nás, je v našich zážitcích, prožitcích a ve všem, čím jme si prošli. Tak proč se tím neřídit? Není nad životní zkušenost, je jedinečná a co víc, napovídá nám přesně tam, kde to potřebujeme, protože je v nás. Nenechte si tedy nic namluvit a zkuste dobře vyhodnocovat to, co říkají ostatní. A nezapomeňte, že platí - co člověk, to názor.

 

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

CÍSAŘ

Pokud si s čímkoli nevíte rady, nebojte se na to zeptat. Hledejte mezi těmi, kteří dané tématice rozumějí, nemusíte a nemůžete vědět úplně všechno. Učit se od moudrých je k vašemu prospěchu, stejně tak, jako si následně vytvářet i vlastní zkušenosti, které se budou velmi hodit. Pak zvládnete naprosto všechno.

 

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

SMRT

Změny budou nevyhnutelné, tak se jim vůbec nebraňte, ba co víc, jděte jim klidně naproti. Následně je totiž velmi oceníte. Je skvělá doba začít cokoli, co jste buď dosud odkládali, nebo se jednoduše zbavit toho, co již funkční není. A pak nastartovat nové. Vše půjde navíc snadněji, než si myslíte.

 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

BLÁZEN

Udělat občas krok do tmy je nevyhnutelné. Vyšlapané cestičky ne vždy fungují. To, co ostatním vyhovuje, nemusí vyhovovat vám. Takže odejít z nefunkčního páru, skupiny nebo dokonce davu se vyplatí. Zbavte se předsudků a pokuste se nastartovat nové plány, cíle. Vnímejte své vlastní myšlenky, nejsou ve vaší hlavě náhodou.

 

LEV (23. 7. - 22. 8.)

SOUD

Karma si nevybírá období, ani vaši konkrétní náladu. Přijde a chce, abyste se konečně zbavili svých starých vzorců a započali tvořit úplně nové. Každá situace je tu pro vás, byť to tak možná nevypadá. Prostě, všechno zlé je k něčemu dobré, a pokud se začnete dívat na události s nadhledem, máte vlastně vyhráno.

 

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

POUSTEVNÍK

Zkuste se nyní postavit do role pozorovatele a nesnažte se nic měnit, a už vůbec ne za každou cenu. Všechno má svůj čas a ten váš teprve přijde. Prostě si odpočiňte a naberte síly, budete je potřebovat. Nyní by se mohlo stát, že budete vydávat mnohem víc energie, než přijmete. Výsledek je pak nasnadě, dostaví se únava.

 

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

SVĚT

Rozhlédněte se kolem sebe, otevírají se vám nekonečné možnosti. Nehledejte ale hned megalomanské příležitosti, zpočátku mohou být úplně miniaturní a zdánlivě jednoduché. Pokud se budete dobře dívat, nejspíš budete velmi příjemně překvapeni, a to hlavně do budoucna. Takže, nemusí pršet, stačí, když kape.

 

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

VELEKNĚZ

Máte svůj měsíc, na to pamatujte. Můžete počítat s tím, že vše je dopředu předurčeno ke zdaru, tak jednejte. Věřte, že pokud se vám dosud nedařilo, změní se to velmi rychle. Zkuste se soustředit, vzlet by vám mohl trochu zamotat hlavu. Pokud ale budete připravení, můžete z tohoto období čerpat dlouho. Vnímejte citlivě informace z okolí.

 

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

MILENCI

Hledání spřízněné duše, nebo třeba skvělého obchodního partnera, bude v těchto dnech velmi intenzivní, proto neváhejte a klidně se do toho vrhněte. O výsledek nemusíte mít starost, protože se vám bude dařit a můžete se těšit i na to, že v komplikovaných záležitostech budete mít šťastnou ruku. Počítejte s tím, že nefunkční vztahy vezmou za své.

 

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

MĚSÍC

Bude nutné se kolem sebe dobře dívat a rozhodně nedávat na první dojem. Ověřujte a měřte dvakrát pokaždé, když budete dělat jakékoli zásadní kroky. Doporučením je i to, myslet na rozhodnutí nyní sice nevýznamná, ale v budoucnu dosti podstatná. Nic nepodceňujte, na nápravu by pak mohlo být pozdě. I maličkosti jsou součást velkého soukolí.

 

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

VŮZ

Rychlost, kterou se hodláte drát dopředu, je potřeba opravdu hlídat. Mohla by se vám totiž snadno vymknout z rukou a nadělat spoustu škod. Pokud ale vezmete rozum do hrsti a neopustí vás myšlenky na případné překážky, které se objeví bez varování, nemusíte se vůbec bát. V pohodě se dostanete do svého cíle.

 

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

SLUNCE

Vaše jasné světlo je přímo před vámi, tak se za ním klidně vydejte. Čeká vás měsíc dokonale prosluněný a nikdo a nic vám ho nemůže vzít, pokud to vy sami nedovolíte. V každém případě můžete směle plánovat a nebojte se dělat i zásadnější rozhodnutí. Prostě si užijte vše zcela naplno a nebojte se ani vyšších cílů.

Naďa Kučerová

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141324
DnesDnes131
VčeraVčera261
Tento týdenTento týden1093
Tento měsícTento měsíc7474

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice